• خانه
  • اخبار
  • بررسی هدفون: Google Pixel Buds Pro از قیمت 200 دلاری خود کمتر است

بررسی هدفون: Google Pixel Buds Pro از قیمت 200 دلاری خود کمتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی هدفون: Google Pixel Buds Pro از قیمت 200 دلاری خود کمتر است


هر چهار نوع رنگ جدید Pixel Buds Pro گوگل.

بزرگنمایی / هر چهار نوع رنگ جدید Pixel Buds Pro گوگل. (اعتبار: گوگل)

گوگل در اوایل سال جاری Pixel Buds Pro را به‌عنوان یک ارتقای آشکار برای به‌روزرسانی چشمگیر هدفون گوگل برای سال 2020 معرفی کرد. “اگر Pixel Buds 2 را دوست داشتید، Pixel Buds Pro را دوست خواهید داشت” احتمالاً برای گوش هر کسی که به آن علاقه داشت موسیقی بود. از داستان خرید صوتی Google.

قبل از عرضه خرده‌فروشی‌شان امروز، پس از نزدیک به یک هفته آزمایش Buds Pro، متوجه شدم که این هدفون‌های ۱۹۹ دلاری جدید همان کاری را که AirPods Pro برای AirPods اصلی انجام می‌داد، انجام نمی‌دهند. در حالی که برخی از جنبه ها بهبود یافته اند، برخی دیگر کاهش یافته اند – بنابراین توصیه Buds Pro به رقبا دشوار است.

حداقل اتصال بلوتوث بهتر است

هنگامی که آنها معرفی شدند، Buds 2 در نبرد رقابتی فزاینده برای صدای قابل حمل برجسته شد (و در اولین حمله گوگل به این بخش در سال 2017 چرخید). به لطف تعادل صدای بی عیب و نقص، زیبایی ظاهری جذاب، تناسب راحت، عمر باتری جامد، و بدنه تخم مرغی شکل براق، آنها همچنان راننده های روزانه من هستند. من هنوز آنها را به دارندگان تلفن های هوشمند اندرویدی توصیه می کنم – یا به عنوان آخرین گزینه، Pixel Buds A 99 دلاری که از نظر ویژگی ها و کیفیت صدا تقریباً با نسخه 2020 مطابقت دارد. (به عنوان یک دارنده قدیمی Buds 2، در ادامه این بررسی به مقایسه Pixel Buds Pro جدید با این هدفون ادامه خواهم داد.)

خواندن 20 پاراگراف باقی مانده | نظرات