• خانه
  • اخبار
  • بررسی: لپ تاپ نسل بعدی Framework به وعده های ارتقاء خود عمل می کند

بررسی: لپ تاپ نسل بعدی Framework به وعده های ارتقاء خود عمل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی: لپ تاپ نسل بعدی Framework به وعده های ارتقاء خود عمل می کند


لپ تاپ Framework با ارتقاء داخلی و خارجی باز می گردد.  این تا حد زیادی به وعده خود در مورد قابلیت تعمیر و ارتقا عمل می کند.

بزرگنمایی / لپ تاپ Framework با ارتقاء داخلی و خارجی باز می گردد. این تا حد زیادی به وعده خود در مورد قابلیت تعمیر و ارتقا عمل می کند. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

یکی بله من می گویم شما یک لپ تاپ می سازید که به طور کامل توسط کاربر قابل تعمیر و ارتقا باشد. اجرای واقعی آن چیز دیگری است.

لپ تاپ اصلی Framework که سال گذشته بررسی کردیم، این کار را انجام داد زیاد از چیزها به درستی باز کردن و کار با آن آسان است، پورت ها را می توان مطابق با نیازهای شما تعویض کرد، و به اندازه کافی سخت و خوش ساخت است که در مقابل اولترابوک های سنتی با قابلیت ارتقا و تعمیر کمتر مانند XPS 13 دل یا ThinkPad Lenovo X1 Carbon مقاومت کند.

اما ایجاد «یک لپ‌تاپ شگفت‌انگیز خوب» با ایجاد یک اکوسیستم لپ‌تاپ با قطعات قابل ارتقا، قابل تعویض و سرویس‌دهی توسط کاربر یکسان نیست. برای انجام این کار، باید در جریان انتشار کامپوننت های جدید باشید. شما باید کاستی‌های طرح اصلی خود را برطرف کنید (یا حتی نسخه‌های جدید را منتشر کنید) بدون اینکه پشتیبانی را قطع کنید یا سازگاری با نسخه‌های قبلی طرح خود را قطع کنید. و شرکت کوچک مستقل شما به آن نیاز دارد به وجود خود ادامه دهند بنابراین می تواند همه این کارها را سال به سال و برای چندین سال ادامه دهد.

37 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات