• خانه
  • اخبار
  • بررسی فیلم ناشناخته: در اینجا نحوه اقتباس از یک بازی ویدیویی آورده شده است

بررسی فیلم ناشناخته: در اینجا نحوه اقتباس از یک بازی ویدیویی آورده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی فیلم ناشناخته: در اینجا نحوه اقتباس از یک بازی ویدیویی آورده شده است


بررسی فیلم ناشناخته: در اینجا نحوه اقتباس از یک بازی ویدیویی آورده شده استUncharted از کلمبیا پیکچرز. “>

بزرگنمایی / تام هالند در فیلم کلمبیا پیکچرز در نقش ایندی یر در نقش ناتان دریک بازی می کند. Uncharted. (اعتبار: کلمبیا پیکچرز)

دنباله‌ای برای یک بازی ویدیویی را تصور کنید که در آن تقریباً هر چیزی که طرفداران در مورد نسخه اصلی دوست داشتند از بین رفته است. اقدام کمتر؛ پازل های ساده تر؛ محیط های خسته کننده؛ سوراخ هایی به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید تا از هواپیمای دریایی Hog Wild عبور کنید. و شاید بدتر از همه، شخصیت های اصلی با دیالوگ های گنگ.

این بازی تخیلی، باید اضافه کنم، با یک کات صحنه بی پایان 80 دقیقه ای شروع می شود، و سپس یک سکانس اکشن پر انرژی که بهترین و جسورانه ترین قسمت های سری اصلی را به یاد می آورد، دنبال می شود.

این اولین است Uncharted فیلم احساس می کند این بازی بر اساس سری محبوب انحصاری بازی های پلی استیشن به همین نام ساخته شده است و شخصیت های اصلی یکسانی دارد. اما با وجود اینکه این فیلم یادآور ایندیانا جونز است، چیزهای جالب، کمیک و پر اکشن مانند این فرانچایز یا فیلم را ندارد. Uncharted بازی ها. چقدر وحشی است که یک بازی ویدیویی هیجان فیلم بهتری را نسبت به نسخه زنده خود ارائه می دهد.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات