• خانه
  • اخبار
  • بررسی اجمالی: Razer Kishi V2 مفهوم “گیم پد متصل به تلفن” را کامل می کند.

بررسی اجمالی: Razer Kishi V2 مفهوم “گیم پد متصل به تلفن” را کامل می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی: Razer Kishi V2 مفهوم "گیم پد متصل به تلفن" را کامل می کند.


بررسی اجمالی: Razer Kishi V2 مفهوم "گیم پد متصل به تلفن" را کامل می کند.صفر چراغ هایی که ما اینجا در Ars Technica ترجیح می دهیم. “>

بزرگنمایی / این یک دستگاه Razer نیست مگر اینکه در کنار تعدادی چراغ RGB سفارشی قرار گیرد، درست است؟ در یک خبر عالی، Razer Kishi V2 شامل صفر چراغ های روشنی که ما اینجا در Ars Technica ترجیح می دهیم. (اعتبار: Razer)

در سال‌هایی که عبارت «شما مردم گوشی ندارید» به یک الگوی تمسخر آمیز برای بلیزارد تبدیل شد، متوجه شدم که صادقانه بگویم که بازی‌های ویدیویی بیشتری را روی گوشی هوشمندم انجام می‌دهم. (اما نه Diablo Immortalبه طور خاص، Xbox Cloud Gaming، Google Stadia، و سایر سرویس‌های بازی ابری به عنوان گزینه‌های روی تلفن من درخشیدند، وقتی دریافت Wi-Fi یا 5G مناسب باشد.

در حالی که بازی های انتخاب شده در این سرویس ها دارای دکمه های روی صفحه به عنوان گزینه هستند، من با چیزی کمتر از یک گیم پد فیزیکی بازی نمی کنم. تا این ماه، من به یک گیم پد استاندارد و باریک 8Bitdo، مخصوصاً زمانی که در سفر بودم، تکیه می‌کردم، اما این نیاز به یک بند پلاستیکی از تلفن به یک گیم‌پد داشت – و خدای ناکرده، این چیزها وقتی در کیف من انداخته می‌شوند خراب می‌شوند. . باید چیز بهتری وجود داشته باشد، درست است؟

وارد Razer Kishi V2 شوید. با قیمت کمی بالاتر از 100 دلار، این گیم پد برای اتصال به گوشی شما برای کسانی که به طور منظم بازی‌های سبک کنسولی را روی گوشی خود انجام نمی‌دهند، توصیه اشتباهی نیست. اما نسبت به نسخه 2020 کیشی به این ارزش نزدیک تر می شود.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات