• خانه
  • اخبار
  • بررسی اجمالی: Oura Ring 3 و Whoop 4.0 دو پوشیدنی جاه طلبانه هستند، اما فروش آنها سخت است.

بررسی اجمالی: Oura Ring 3 و Whoop 4.0 دو پوشیدنی جاه طلبانه هستند، اما فروش آنها سخت است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی: Oura Ring 3 و Whoop 4.0 دو پوشیدنی جاه طلبانه هستند، اما فروش آنها سخت است.


Oura Ring Gen3 و Whoop Strap 4.0 اختصاصی و اسپرت به نظر می رسند، اما به من احساس یک ورزشکار را می دادند و باعث می شدند برای آنچه که از دست رفته بود غصه بخورم.

بزرگنمایی / Oura Ring Gen3 و Whoop Strap 4.0 اختصاصی و اسپرت به نظر می رسند، اما به من احساس یک ورزشکار را می دادند و باعث می شدند برای آنچه که از دست رفته بود غصه بخورم. (اعتبار: کوری گسکین)

اخیراً، برخی از پوشیدنی‌ها به جای ردیابی شاخص‌های رایج‌تر فعالیت، تأکید بیشتری بر ریکاوری و ریکاوری بین تمرینات دارند. به عنوان مثال، امتیاز Fitbit Daily Standby که اخیرا منتشر شده است، کیفیت خواب، سطح فعالیت و تغییرات ضربان قلب (HRV) را اندازه گیری می کند تا مشخص کند آیا بدن شما برای یک تمرین شدید آماده است یا نیاز به استراحت دارد. مانند سایر ویژگی های این نوع، پشت یک دیوار پولی قفل می شود – در این مورد سرویس اشتراک Fitbit Premium با 10 دلار در ماه.

Oura Ring (Gen 3) و Whoop 4.0 دو دستگاه تناسب اندام سرزنده و مورد تایید افراد مشهور هستند که با این نوع بینش ها برای “بهینه سازی سلامت و عملکرد” ​​ساخته شده اند. آنها به هیچ وجه شبیه نیستند – اولی یک حلقه است، در حالی که دومی یک ماژول مچ دست کوچک بی تکلف است. هدف بازاریابی Whoop بهینه سازی بیشتر تمرین برای ورزشکاران است، در حالی که Oura شبکه گسترده تری ایجاد می کند.

اما هر دو بیشتر از ردیابی فعالیت معمولی بر ارزیابی بهبودی تمرکز می‌کنند و هدفشان این است که به شما بگوییم فعالیت، خواب و بهبودی شما چگونه در هم تنیده می‌شوند. هر دو هیچ نوع صفحه نمایشی ندارند و برای داده های خود نیاز به اشتراک دارند و هیچکدام ارزان نیستند. هر دو از شرکت‌هایی هستند که به سرعت در حال رشد هستند – اگرچه نام‌ها دقیقاً مشخص نیست، ارزش اورا در سال 2021 800 میلیون دلار است، در حالی که ارزش Whoop 3.6 میلیارد دلار است.

57 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات