• خانه
  • اخبار
  • بررسی اجمالی بازی: Stray ژانر ماجراجویی را با دید گربه ای بازتعریف می کند

بررسی اجمالی بازی: Stray ژانر ماجراجویی را با دید گربه ای بازتعریف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی اجمالی بازی: Stray ژانر ماجراجویی را با دید گربه ای بازتعریف می کند


بررسی اجمالی بازی: Stray ژانر ماجراجویی را با دید گربه ای بازتعریف می کندمنحرف شدن در دنیای عجیب و جدید خود از رازها و معماها ژست می گیرد.”>

بزرگنمایی / ستاره بی نام از بی خانمان در دنیای عجیب و غریب و جدید خود از رازها و معماها ژست می گیرد. (اعتبار: Annapurna Interactive / BlueTwelve Studio)

ژانر بازی مستقل اکتشاف حیوانات احمقانه تجربیات سرگرم کننده و منحصر به فردی را ایجاد کرده است. ما پانتومیم را مانند این دوست داریم: بزهایی که ماشین می‌رانند، خرس‌هایی که ماشین می‌رانند، و (اگر در این ژانر اجازه بدهید) خم شدن، راه رفتن تکه‌های نان.

اما سه سال پیش، بازی غاز بدون عنوان این ژانر را به اوج خود رساند. ارزش‌های تولیدی، دسترسی و حس بی‌نظیر شوخ طبعی آن، گامی قابل‌توجه نسبت به حیله‌ی معمولی این ژانر «حیوان بی‌خطا» بود، و نتیجه یک پیشرفت بود. در این مرحله، من بی سر و صدا به این فکر کردم: بازی های ویدیویی با شخصیت های غیرمنتظره حیوانات کجا می توانند بروند؟

پاسخ ارائه شده در این هفته بی خانمان، کاملاً جذاب است. این ماجراجویی کوتاه اما به یاد ماندنی، برداشتی دقیق از این مفهوم است که گویی توسط یک استودیوی فیلمسازی هنری ساخته شده است. جایی بین اکتشافات وهم‌آور جوی اولی فرود می‌آید نیمه عمر و هوس کودکانه یک فیلم کلاسیک استودیو گیبلی. و گربه را بازی می کند: نه یک گربه سخنگو غیرواقعی با چشم های برآمده و چکش های برند Acme، بلکه یک گربه حل معما، چرت و پرت و کاوشگر کوچک سوراخ است که روی چهار دست و پا حرکت می کند و تقریباً همیشه روی پاهایش فرود می آید.

خواندن 21 پاراگراف باقی مانده | نظرات