• خانه
  • اخبار
  • برداشت‌های مکرر باعث تحقیقات فدرال رزرو در مورد باتری‌های خودروهای الکتریکی ال‌جی شده است

برداشت‌های مکرر باعث تحقیقات فدرال رزرو در مورد باتری‌های خودروهای الکتریکی ال‌جی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برداشت‌های مکرر باعث تحقیقات فدرال رزرو در مورد باتری‌های خودروهای الکتریکی ال‌جی شده است


سلول های لیتیوم یون تولید شده توسط LG Energy Solutions از سال 2020 با تعدادی آتش سوزی و نقص در ارتباط بوده است.

بزرگنمایی / سلول های لیتیوم یون تولید شده توسط LG Energy Solutions از سال 2020 با آتش سوزی ها و نقص های متعدد مرتبط بوده است (اعتبار: Pavlo Gonchar / SOPA Images / LightRocket از طریق Getty Image)

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها در حال بررسی نقص‌های ایمنی سلول لیتیوم یونی است که توسط LG Energy Solutions پس از یک سری برداشت‌ها در فوریه 2020 ایجاد شده بود. معروف‌ترین آنها شورلت بود که مجبور بود بیش از 141000 خودروی برقی بولت را یدک بکشد. . با این حال، به دلیل مشکلات سلول های تولید شده توسط ال جی، برای هیوندای کونا EV، اسمارت فورتو الکتریک، کرایسلر پاسیفیکا هیبریدی پلاگین و ماه گذشته تعدادی فولکس واگن ID.4 نیز دانلودهایی وجود داشت.

خروج شورولت بولت احتمالاً بیشترین توجه را به دلیل خطر آتش سوزی به خود جلب کرده است، که با وجود خطر بسیار بالاتر آتش سوزی در خودروهای با موتورهای احتراق داخلی، همچنان یک مشکل عمومی برای خودروهای برقی است. اما همه برداشت ها برای خطر آتش سوزی نبود.

مراقب ضربه ها باشید

اولین برداشتی که توسط سرویس بررسی نقص NHTSA ذکر شده مربوط به Smart EQ ForTwo 2019 است. در این مورد، مرسدس بنز (که مالک اسمارت است) دریافت که جوشکاری که سلول‌ها و ماژول‌ها را به هم متصل می‌کند مطابق استاندارد نیست. بنابراین، ضربه یا شوک مناسب می‌تواند مدار باتری را بشکند و منجر به از دست رفتن فوری تمام توان خودرو شود، مشکلی که خروج خودرو را ضروری می‌کند.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات