• خانه
  • اخبار
  • برخی از 100000 وب سایت برتر هر آنچه را که تایپ می کنید قبل از کلیک بر روی “ارسال” جمع آوری می کنند.

برخی از 100000 وب سایت برتر هر آنچه را که تایپ می کنید قبل از کلیک بر روی “ارسال” جمع آوری می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برخی از 100000 وب سایت برتر هر آنچه را که تایپ می کنید قبل از کلیک بر روی "ارسال" جمع آوری می کنند.


برخی از 100000 وب سایت برتر هر آنچه را که تایپ می کنید قبل از کلیک بر روی

بزرگنمایی

هنگامی که برای یک خبرنامه ثبت نام می کنید، رزرو هتل انجام می دهید یا آنلاین چک می کنید، احتمالاً این را مسلم می دانید که اگر آدرس ایمیل خود را سه بار اشتباه وارد کنید یا نظر خود را تغییر دهید و X صفحه را ترک کنید، مهم نیست. در واقع، تا زمانی که دکمه ارسال را فشار ندهید، هیچ اتفاقی نمی افتد، درست است؟ خوب، شاید نه. طبق یک مطالعه جدید، مانند بسیاری از گمانه‌زنی‌ها در مورد وب، همیشه اینطور نیست: تعداد شگفت‌انگیزی از وب‌سایت‌ها برخی یا همه داده‌های شما را هنگام وارد کردن دیجیتالی جمع‌آوری می‌کنند.

محققان KU Leuven، دانشگاه رادبود و دانشگاه لوزان، 100000 وب سایت برتر را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دادند و به سناریوهایی نگاه کردند که در آن کاربر در زمانی که در اتحادیه اروپا است از یک سایت بازدید می کند و از یک سایت در ایالات متحده بازدید می کند. آنها دریافتند که 1844 وب سایت آدرس ایمیل یک کاربر اتحادیه اروپا را بدون رضایت آنها جمع آوری کرده اند و 2950 وب سایت یک ایمیل از یک کاربر آمریکایی را به شکلی ثبت کرده اند. به نظر می رسد بسیاری از سایت ها قصد ثبت داده ها را ندارند، اما شامل خدمات بازاریابی و تجزیه و تحلیل شخص ثالث می شوند که باعث این رفتار می شوند.

پس از جستجوی ویژه در سایت‌های منقضی شده رمز عبور در می 2021، محققان همچنین 52 وب‌سایت را پیدا کردند که کشورهای ثالث، از جمله غول فناوری روسی Yandex، به طور تصادفی داده‌های رمز عبور را قبل از تشکیل پرونده جمع‌آوری می‌کردند. این گروه یافته های خود را در این سایت ها فاش کرده است و از آن زمان تمام 52 پرونده حل شده است.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات