• خانه
  • اخبار
  • برخی از دارندگان Studio Display با صدا مشکل دارند. ممکن است یک تعمیر نرم افزاری در راه باشد

برخی از دارندگان Studio Display با صدا مشکل دارند. ممکن است یک تعمیر نرم افزاری در راه باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برخی از دارندگان Studio Display با صدا مشکل دارند. ممکن است یک تعمیر نرم افزاری در راه باشد


صفحه نمایش اپل استودیو

بزرگنمایی / صفحه نمایش اپل استودیو. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

مایکل تسای، توسعه‌دهنده و وبلاگ‌نویس، حکایت‌هایی درباره یک مشکل جدید در صفحه نمایش استودیو اپل جمع‌آوری می‌کند: مشکلات صوتی تکرارشونده. علائم عبارتند از پخش صدا که به “لکنت” تبدیل می شود یا به طور کامل قطع می شود و برخی از کاربران مشکلات مشابهی را در مورد میکروفون داخلی و حتی وب کم گزارش می دهند.

MacRumors امروز گزارش داد که اپل یادداشتی برای ارائه دهندگان خدمات صادر کرده است که این مشکل را تایید کرده و به کاربران متاثر توصیه می کند که نمایشگرهای استودیویی خود را روشن کنند. این توصیه تا حدودی ناخوشایند است زیرا استودیو نمایشگر دکمه روشن/خاموش فیزیکی ندارد و نمی توان آن را به طور کامل از طریق macOS خاموش یا راه اندازی مجدد کرد. اما اگر سیم برق نمایشگر را از برق جدا کنید، حداقل 10 ثانیه صبر کنید و دوباره آن را وصل کنید، تا زمانی که اپل راه حلی برای آن ایجاد کند، مشکل برطرف خواهد شد.

نمایشگر استودیو از هوشمندی داخلی بیشتری نسبت به مانیتورهای رایانه شخصی معمولی برخوردار است – این در واقع یک آیپد پایین رده در داخل است که با یک تراشه A13، 64 گیگابایت حافظه و یک سیستم عامل مشتق شده از iOS کامل شده است. این بدان معناست که می‌تواند کارهای منحصربه‌فردی مانند پشتیبانی از Pan-and-Scanning Center Stage یا همیشه روشن Hey Siri را بدون توجه به قابلیت‌های مکی که به آن متصل است انجام دهد. اما این بدان معناست که مانند هر رایانه ای، می تواند دارای اشکالات نرم افزاری باشد.

خواندن 1 پاراگراف باقی مانده | نظرات