• خانه
  • اخبار
  • برای تنظیم نسخه های بعدی ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید

برای تنظیم نسخه های بعدی ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برای تنظیم نسخه های بعدی ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید


برای تنظیم نسخه های بعدی ویندوز 11 پرو به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید

بزرگنمایی (اعتبار: Getty Images)

پس از انتشار اولین به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11، مایکروسافت شروع به آزمایش مجموعه عظیمی از ویژگی‌های جدید، تغییرات رابط کاربری و برنامه‌های بازطراحی‌شده در آخرین بررسی Windows Insider برای کاربران Dev Channel کرد. به طور کلی، تغییرات قابل توجه و مفید هستند – یک مدیر وظیفه بازطراحی شده، پوشه‌هایی برای برنامه‌های ثابت در منوی “شروع”، قابلیت جدید کشیدن موارد به نوار وظیفه (همانطور که در ویندوز 10 می‌توانید) وجود دارد، بهبودهایی در ” حالت «مزاحم نشوید» و حالت‌های فوکوس، ژست‌های حرکتی صفحه لمسی جدید و فهرستی طولانی از ترفندها و پیشرفت‌ها.

اما در انتهای لیست تغییرات، یک افزوده ناخواسته پنهان است: مانند نسخه خانگی ویندوز 11، نسخه Pro اکنون به اتصال اینترنت و یک حساب مایکروسافت در طول راه اندازی نیاز دارد. در نسخه فعلی ویندوز 11، همچنان می‌توانید با اتصال نکردن رایانه خود به اینترنت، یک حساب کاربری محلی در حین راه‌اندازی ایجاد کنید – چیزی که در نسخه اولیه ویندوز 10 نیز کار می‌کرد، اما در نسخه 11 حذف شد. این راه‌حل دیگر وجود نخواهد داشت. work. در هر دو نسخه آینده در دسترس خواهد بود، به جز تغییر در برنامه های مایکروسافت.

اگرچه اکثر دستگاه‌ها برای فعال کردن کامل فروشگاه‌های برنامه، فضای ذخیره‌سازی ابری، و اشتراک‌گذاری و همگام‌سازی بین دستگاه‌ها نیاز به ورود به سیستم دارند، ویندوز 11 به‌زودی به عنوان تنها سیستم عامل اصلی مصرف‌کننده مستقل باقی می‌ماند. نیاز دارد برای فعال کردن حتی عملکرد اولیه وارد شوید. مک‌های اپل همچنان به شما امکان می‌دهند در حین راه‌اندازی یک حساب کاربری محلی ایجاد کنید، و می‌توانید هنگام تنظیم iPhone و iPad از ورود به سیستم خودداری کنید (اما گاهی اوقات برای فعال کردن دستگاه نیاز به اتصال به اینترنت است). اندروید نیز برای فعال سازی به یک حساب اینترنتی نیاز دارد، اما برای بردن شما به صفحه اصلی نیازی به ورود به سیستم ندارد. حتی سیستم عامل کروم نیز حالت مهمان دارد که می توانید از آن برای فعال کردن مرور اولیه بدون حساب کاربری استفاده کنید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات