• خانه
  • اخبار
  • بت‌گرل، اسکوب 2 هلمرها لغو ادغام WB Discovery را به عنوان قربانی تایید کردند.

بت‌گرل، اسکوب 2 هلمرها لغو ادغام WB Discovery را به عنوان قربانی تایید کردند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بت‌گرل، اسکوب 2 هلمرها لغو ادغام WB Discovery را به عنوان قربانی تایید کردند.


بت‌گرل، اسکوب 2 هلمرها لغو ادغام WB Discovery را به عنوان قربانی تایید کردند.دختر خفاشیو شاید هرگز نخواهیم کرد.”>

بزرگنمایی / ما به سختی تو را می شناختیم، نسخه کامل فیلم دختر خفاشیو شاید هرگز نخواهیم کرد (اعتبار: Aurich Lawson / Warner Bros)

در پاسخ به گزارش ها و شایعات فزاینده، تیم های خلاق پشت فیلم های آینده مستقیماً به HBO-Max دختر خفاشی و Scoob 2: اقامتگاه جشن این هفته تایید کرد که هر دو لغو و قفل شده اند، ظاهراً هرگز به هیچ وجه، شکل یا شکل منتشر نخواهند شد.

این خبر عجیب روز سه شنبه به لطف گزارشی از نیویورک پست منتشر شد که ادعا می کرد دختر خفاشییک تصویر بلند بلند و لایو اکشن از ابرقهرمان دی سی کامیکس که تولید آن سال گذشته آغاز شد، پس از نمایش آزمایشی کاملاً به تعویق افتاده و مخفی خواهد شد. این فیلم تقریباً تکمیل شده که بیش از 70 میلیون دلار بودجه داشت و مایکل کیتون برای اولین بار پس از 30 سال در نقش بتمن بازی کرد، از نظر کیفی “غیرقابل توصیف” بود.

دو امر اجتناب ناپذیر: مرگ (فیلم های احتمالاً مناسب دی سی) و مالیات

مدت کوتاهی پس از انتشار این گزارش، ژنده پوش های خوب قرار گرفته در صنعت متهم شدند دختر خفاشیلغو در مورد یک موضوع متفاوت: حسابداری و مالیات. ضرب الاجل مشخصاً فرصت محدودی را برای صاحبان شرکتی جدید WB Discovery که خرید 108 میلیارد دلاری Warner را در می 2021 آغاز کرد، نشان داد تا هر دو را حذف کنند. دختر خفاشی و ویژگی انیمیشن CGI Scoob 2: اقامتگاه جشن به عنوان “مانور پست خرید”. لغو کامل باید تا “اواسط آگوست”، با توجه به ضرب الاجل انجام شود. هر تلاش دیگری برای انتشار تجاری هر یک از فیلم‌ها به هر طریقی (استریم، پخش‌های سینمایی، فروش VOD) حرکت حسابداری را خنثی می‌کند.

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات