• خانه
  • اخبار
  • با وجود قوانین جدید ایالات متحده، هزینه های اجاره روتر و مودم هنوز یک مزاحمت بزرگ است

با وجود قوانین جدید ایالات متحده، هزینه های اجاره روتر و مودم هنوز یک مزاحمت بزرگ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با وجود قوانین جدید ایالات متحده، هزینه های اجاره روتر و مودم هنوز یک مزاحمت بزرگ است


کابل های شبکه موجود در مودم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | Jill Ferry Photography)

Consumer Reports از کمیسیون ارتباطات فدرال می‌خواهد تا بررسی دقیق‌تری به این موضوع داشته باشد که آیا ISPها با قوانین ایالات متحده مطابقت دارند که آنها را از دریافت هزینه‌های اجاره سخت‌افزار منع می‌کند زمانی که مشتریان از تجهیزات خود استفاده می‌کنند. در سندی که این هفته به FCC ارسال شد، Consumer Reports گفت که از اعضا در مورد صورت‌حساب‌های اینترنتشان سؤال کرده و بیش از 350 پاسخ دریافت کرده است که برخی از آنها حاکی از نقض متن یا روح قانون است.

برخی می گویند قانون نقض می شود و برخی دیگر می گویند قانون جدید رعایت می شود. بسیاری از داستان‌های بیشتر نشان می‌دهند که ISPها کاربران را از استفاده از تجهیزات خود منصرف می‌کنند، معمولاً با امتناع از عیب‌یابی سرویس‌ها در صورتی که کاربران تصمیم به اجاره نکردن دستگاه داشته باشند. دستگاه های ISP چنین شیوه هایی منجر به عملا در شرایطی که مصرف کنندگان احساس می کنند تحت فشار هستند یا مجبور می شوند تجهیزاتی را که ترجیح می دهند در عوض داشته باشند اجاره کنند، “Consumer Reports به FCC گفت.

بیانیه Consumer Reports در پاسخ به درخواست FCC برای اظهار نظر عمومی در مورد اجرای قانون حفاظت از تلویزیون (TVPA) که در دسامبر 2020 لازم‌الاجرا شد. علاوه بر قوانین شفافیت قیمت برای خدمات تلویزیونی، قانون تلویزیون را ممنوع می‌کند. و ارائه دهندگان پهنای باند از شارژ یا اجاره هزینه هایی که «ارائه دهنده تجهیزات را در اختیار مصرف کننده قرار نداده است». یا مصرف کننده تجهیزات را به تامین کننده بازگردانده است.

21 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات