• خانه
  • اخبار
  • با وجود ابهامات، مقامات FDA درباره واکسن های پاییزی سالانه کووید استدلال می کنند

با وجود ابهامات، مقامات FDA درباره واکسن های پاییزی سالانه کووید استدلال می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با وجود ابهامات، مقامات FDA درباره واکسن های پاییزی سالانه کووید استدلال می کنند


دکتر پیتر مارکس، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات مواد بیولوژیکی در سازمان غذا و دارو، در جلسه استماع سلامت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در مورد واکنش فدرال به کروناویروس کنگره در 18 مارس 2021 شهادت داد. ایالت واشنگتن

بزرگنمایی / دکتر پیتر مارکس، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات مواد بیولوژیکی در سازمان غذا و دارو، در جلسه استماع سلامت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا در مورد واکنش فدرال به کروناویروس کنگره در 18 مارس 2021 شهادت داد. واشنگتن دی سی (اعتبار: گتی | استخر)

به گفته سه مقام ارشد سازمان غذا و داروی ایالات متحده، ویروس همه گیر کرونا احتمالاً به یک ویروس تنفسی فصلی، شبیه به آنفولانزا تبدیل خواهد شد، که هر پاییز به واکسن های تقویت کننده سالانه نیاز دارد.

در تفسیری که این هفته در مجله پزشکی JAMA منتشر شد، مقامات استدلال کردند که عکس‌های فصلی هشدار می‌دهند که آمادگی برای پرش احتمالی زمستان امسال باید حداکثر تا ماه آینده آغاز شود.

چارچوب زمانی تعیین ترکیب واکسن کووید-19 برای فصل 2022-2023 برای استفاده همراه با واکسن آنفولانزای فصلی برای استفاده در نیمکره شمالی که از حدود اکتبر شروع می شود، به دلیل زمان لازم برای استفاده سخت تر شده است. دوزهای مورد نیاز را تولید کنید.» کارمندان می نویسند. تصمیم در مورد ترکیب باید تا ژوئن 2022 در ایالات متحده گرفته شود.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات