• خانه
  • اخبار
  • با هوشمندتر شدن میدان، انرژی خورشیدی و بادی همچنان ارزان تر می شوند

با هوشمندتر شدن میدان، انرژی خورشیدی و بادی همچنان ارزان تر می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با هوشمندتر شدن میدان، انرژی خورشیدی و بادی همچنان ارزان تر می شوند


با هوشمندتر شدن میدان، انرژی خورشیدی و بادی همچنان ارزان تر می شوند

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Dylan Furness)

با افزایش انرژی خورشیدی و بادی در ایالات متحده، صنایع در نصب و راه اندازی تاسیسات خود بهتر شده اند. این تجربه را می توان در نحوه تامین مالی تسهیلات مشاهده کرد. طبق یک مطالعه جدید، افرادی که در مزارع – و همسایه‌ها – کار می‌کنند، یاد گرفته‌اند که با کاهش هزینه کل برق، کارآمدتر باشند. علاوه بر این، به گفته مارک بولینگر، محقق آزمایشگاه ملی لارنس برکلی و یکی از نویسندگان مقاله، این نرخ به اصطلاح یادگیری را می توان به آینده تعمیم داد و خبر خوبی برای هر دو منبع انرژی تجدید پذیر است.

«افرادی که این توربین‌ها را راه‌اندازی می‌کنند طبیعتاً با گذشت زمان بهبود می‌یابند و تعداد بیشتری از آنها را انجام می‌دهند. آنها در حال کارآمدتر شدن هستند و به آنها اجازه می دهند تا کمی هزینه های خود را کاهش دهند، “بولینگر به Ars گفت که این امر در مورد کارگرانی که تجهیزات را می سازند نیز صادق است. برخی از آنها برای مدت بسیار طولانی این کار را انجام می دهند… در شرایط مساوی، این باید منجر به کاهش هزینه های تولید شود.

او گفت که ادبیات زیادی در مورد سرعت یادگیری و نظریه منحنی یادگیری وجود دارد. قانون مور در مورد قدرت تراشه های کامپیوتری سیلیکونی می گوید که تعداد ترانزیستورهای یک تراشه سیلیکونی هر سال دو برابر می شود. بولینگر گفت سرعت آموزش در این عملیات انرژی های تجدیدپذیر مشابه است. او گفت که نرخ آموزش معیاری است برای دوبرابر کردن بازده انباشته چقدر هزینه دارد.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات