• خانه
  • اخبار
  • با نزدیک شدن به ادغام مایکروسافت و اکتیویژن، مجوز کلاسیک FPS دوباره ظاهر می شود – به صورت رایگان

با نزدیک شدن به ادغام مایکروسافت و اکتیویژن، مجوز کلاسیک FPS دوباره ظاهر می شود – به صورت رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با نزدیک شدن به ادغام مایکروسافت و اکتیویژن، مجوز کلاسیک FPS دوباره ظاهر می شود - به صورت رایگان


با نزدیک شدن به ادغام مایکروسافت و اکتیویژن، مجوز کلاسیک FPS دوباره ظاهر می شود - به صورت رایگانملحد و مرتد و سریال هگزن به روشی کنجکاو برگرد.”>

بزرگنمایی / این هفته سری کلاسیک RPG-FPS یک بدعت گذار و هگزن سریال ها به شیوه ای کنجکاو برمی گردند.

در حالی که ما در Ars Technica لزوماً از اینکه شرکت‌های بزرگ بازی‌های بزرگ دیگر شرکت‌های بزرگ بازی را می بلعند خوشحال نمی‌شویم، ما همچنین گروهی داریم که از تلاش‌ها برای حفظ و انتشار مجدد بازی‌های ویدیویی کلاسیک حمایت می‌کند. این دو فلسفه در این هفته با هم برخورد کردند و باعث شد کمی سرگیجه داشته باشیم.

خبر خوب اصلی: چهار اثر کلاسیک دست کم گرفته شده از دنیای id Software در حال نزدیک‌تر شدن به انتشار مجدد گسترده‌تر هستند و در حال حاضر برای دانلود رایگان هستند. به نظر می رسد که این مربوط به برنامه ریزی مایکروسافت 68.7 میلیارد دلاری برای خرید کاتالوگ عظیم انتشار و توسعه بازی های Activision Blizzard باشد.

اعلامیه روز پنجشنبه از بخش ایکس باکس مایکروسافت تأیید کرد که پنج بازی ویدیویی “Bethesda” اکنون بر روی رایانه های شخصی ویندوزی مدرن از طریق فروشگاه مایکروسافت در دسترس هستند، البته به روشی غیرعادی. این بازی ها، از جمله دو اولین طومارهای بزرگتر ماجراجویی و سه تیرانداز فانتزی از ترکیب یک بدعت گذار و هگزن این سری‌ها باید از طریق Xbox Insider Hub روی رایانه‌های شخصی ویندوز 10 و ویندوز 11 در دسترس باشند، زیرا آنها «پیش‌نمایش‌هایی» هستند که برای درخواست «بازخورد» طراحی شده‌اند. پیوستن به Xbox Insider Hub در رایانه های شخصی ویندوزی رایگان است و نیازی به اشتراک Game Pass ندارد، به این معنی که این بازی ها اکنون برای دانلود برای اعضای شرکت کننده رایگان است (حداقل تا زمانی که MS در دسترس بودن Insider Hub را لغو کند).

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات