• خانه
  • اخبار
  • با دفع لابی کابلی، FCC معاملاتی را که مانع رقابت در آپارتمان ها می شود، ممنوع می کند

با دفع لابی کابلی، FCC معاملاتی را که مانع رقابت در آپارتمان ها می شود، ممنوع می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با دفع لابی کابلی، FCC معاملاتی را که مانع رقابت در آپارتمان ها می شود، ممنوع می کند


دست مردی که دسته ای از کابل های کواکسیال را در دست گرفته است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | niknikon)

کمیسیون ارتباطات فدرال به ممنوعیت معاملات انحصاری تقسیم درآمد بین مالکان و ISPها رای داده است که از رقابت در دسترسی به پهنای باند در ساختمان های مسکونی و سایر محیط های چند مستاجر جلوگیری می کند. ممنوعیت جدید و سایر تغییرات در قوانین با رای 4-0 روز گذشته به تصویب رسید.

اگرچه FCC “مدتها است که ISPها را از انجام معاملات گران قیمت با صاحبخانه ها که تضمین می کند آنها تنها تامین کننده ساختمان هستند ممنوع کرده است، شواهد ارائه شده به کمیته “به وضوح نشان می دهد که قوانین موجود ما به اندازه کافی کار نمی کنند و ما می توانیم “بیشتر انجام دهیم.” جسیکا روزنورسل، رئیس FCC، در بیانیه‌ای درباره رای‌گیری گفت: برای باز کردن درها برای ارائه‌دهندگانی که می‌خواهند خدمات رقابتی در ساختمان‌های مسکونی ارائه دهند. او گفت که صنعت پهنای باند قوانینی را که از قبل وجود دارد با “شبکه پیچیده ای از توافقات بین ارائه دهندگان خدمات موجود و صاحبخانه ها که به رقبا اجازه نمی دهد و انتخاب را تضعیف می کند” دور زده است.

قوانین جدید قراردادهای انحصاری تقسیم درآمد را ممنوع می کند، در صورتی که تامین کننده با ساختمان موافقت می کند که فقط او و هیچ تامین کننده دیگری نمی تواند بخشی از درآمد حاصل از ساختمان را به مالک ساختمان بدهد. روزنورسل گفت، ما همچنین قراردادهای افزایشی تقسیم درآمد را که درصد درآمدی را که ارائه‌دهنده پهنای باند به صاحبخانه هدایت می‌کند، افزایش می‌دهد، ممنوع می‌کنیم. روزنورسل این پیشنهاد را در اواخر ژانویه به کمیسیون‌ها ارائه کرد.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات