• خانه
  • اخبار
  • با تشدید شیوع کووید، 38000 کارمند بهداشتی به شانگهای اعزام شده اند

با تشدید شیوع کووید، 38000 کارمند بهداشتی به شانگهای اعزام شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با تشدید شیوع کووید، 38000 کارمند بهداشتی به شانگهای اعزام شده اند


خدمه قطار در 3 آوریل 2022 در تیانجین چین در ایستگاه شانگهای هونگ کیائو از تیم پزشکی تیانجین استقبال می کنند.  تیمی از کارکنان پزشکی از تیانجین روز یکشنبه وارد شانگهای شدند تا از مبارزه این شهر علیه همه‌گیری کووید-19 حمایت کنند.

بزرگنمایی / خدمه قطار در 3 آوریل 2022 در تیانجین چین در ایستگاه شانگهای هونگ کیائو از تیم پزشکی تیانجین استقبال می کنند. تیمی از کارکنان پزشکی از تیانجین روز یکشنبه وارد شانگهای شدند تا از مبارزه این شهر علیه همه‌گیری کووید-19 حمایت کنند.

مقامات بهداشتی در چین بیش از 38000 کارمند بهداشتی را به شانگهای فرستاده‌اند، زیرا این شهر با 26 میلیون نفر جمعیت تحت محاصره طولانی‌مدت ناشی از شیوع گسترده نسخه فوق قابل انتقال ویروس کرونا است.

این کلان شهر که به عنوان مرکز مالی چین عمل می کند، در 28 مارس وارد یک محاصره دو مرحله ای شد که در ابتدا قرار بود در 5 آوریل به پایان برسد. اما از آنجایی که تقریباً کل شهر هنوز در خانه ها یا مراکز قرنطینه خود محبوس است، مقامات می گویند که محاصره ادامه خواهد داشت.

به گزارش رویترز، دولت شانگهای در حساب رسمی وی چت خود گفت: «شهر به اعمال مدیریت و کنترل مهر و موم ادامه خواهد داد و «در خانه بمانید» را به استثنای درمان پزشکی به شدت اعمال خواهد کرد. هیچ نشانی از زمان برداشته شدن بلوک وجود نداشت.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات