• خانه
  • اخبار
  • با افزایش موارد ابتلا در سراسر کشور، تعداد اپیدمی های کووید Gridiron در دی سی به 72 نفر رسید

با افزایش موارد ابتلا در سراسر کشور، تعداد اپیدمی های کووید Gridiron در دی سی به 72 نفر رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
با افزایش موارد ابتلا در سراسر کشور، تعداد اپیدمی های کووید Gridiron در دی سی به 72 نفر رسید


رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن (C) قانون اصلاح خدمات پستی را طی مراسمی با سناتور (LR) گری پیترز (D-Mich.)، رهبر اکثریت سنا چارلز شومر (DN.Y.) و رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی امضا می کند. (دی-کالیفرنیا)، ویپ اکثریت مجلس، جیمز کلیبرن (DS.C.)، رهبر اکثریت مجلس، استنی هویر (D-Md.) و پستچی بازنشسته آنت تیلور و دیگران در اتاق غذاخوری دولتی کاخ سفید در 6 آوریل 2022، در ایالت واشنگتن.

بزرگنمایی / رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن (C) قانون اصلاح خدمات پستی را طی مراسمی با سناتور (LR) گری پیترز (D-Mich.)، رهبر اکثریت سنا چارلز شومر (DN.Y.) و رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی امضا می کند. (دی-کالیفرنیا)، ویپ اکثریت مجلس، جیمز کلیبرن (DS.C.)، رهبر اکثریت مجلس، استنی هویر (D-Md.) و پستچی بازنشسته آنت تیلور و دیگران در اتاق غذاخوری دولتی کاخ سفید در 6 آوریل 2022، در ایالت واشنگتن. (اعتبار: گتی | چیپ سومودویلا)

حداقل 72 نفر از بیش از 600 نفری که در شام نقابدار شرکت کردند، یک رویداد سالانه انحصاری با حضور نخبگان عالی رتبه در واشنگتن دی سی، از آن زمان به COVID-19 مبتلا شده اند. شام در 2 آوریل برگزار شد.

تعداد رو به رشد ممکن است نشان دهنده افزایش عفونت ها در سراسر کشور از زیر متغیر omicron BA.2 در مقابل پس زمینه اقدامات بهداشتی آرام باشد. BA.2 در حال حاضر نوع غالبی است که در ایالات متحده در گردش است و قابل حمل تر از نسخه فرعی اولترا قابل حمل omicron، BA.1 است.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، تاکنون بیش از 20 ایالت و واشنگتن دی سی طی دو هفته گذشته شاهد افزایش موارد ابتلا بوده اند و نزدیک به 10 ایالت نیز شاهد افزایش تعداد بستری شدن در بیمارستان بوده اند. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، بیش از نیمی از سایت‌های فاضلاب کشور که سطوح SARS-CoV-2 را رصد می‌کنند، در دو هفته گذشته افزایش یافته‌اند. نظارت بر این است که به عنوان یک سیگنال هشدار اولیه در مورد فشار بیش از حد عمل کند.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات