• خانه
  • اخبار
  • بایدن از ISP ها برای کاهش قیمت ها تمجید می کند، حتی زمانی که آنها نامزد FCC او را “خرابکاری” می کنند

بایدن از ISP ها برای کاهش قیمت ها تمجید می کند، حتی زمانی که آنها نامزد FCC او را “خرابکاری” می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بایدن از ISP ها برای کاهش قیمت ها تمجید می کند، حتی زمانی که آنها نامزد FCC او را "خرابکاری" می کنند


جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در حین برگزاری مراسمی در باغ رز کاخ سفید لبخند می زند.

بزرگنمایی / رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن در یک رویداد تخفیف پهنای باند برای آمریکایی های کم درآمد در باغ رز کاخ سفید در 9 می 2022 (اعتبار: گتی ایماژ | درو انگرر)

حامیان مصرف‌کننده از اعلام رئیس‌جمهور بایدن مبنی بر موافقت شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت با ارائه پهنای باند ارزان به آمریکایی‌های کم‌درآمد تحت تأثیر قرار نگرفتند.

اعلامیه بایدن در روز دوشنبه تعهدات داوطلبانه Comcast، Charter Spectrum، AT&T، Verizon و 16 ISP دیگر را برای ارائه باند پهن تا سقف 30 دلار در ماه به خانوارهای واجد شرایط (ACP) اعلام کرد. هر یک از 20 شرکت متعهد به ارائه حداقل یک طرح پرسرعت به همه خانواده های واجد شرایط ACP هستند. [with download speeds of at least 100Mbps] کاخ سفید گفت: برای 30 دلار در ماه یا کمتر، بدون هزینه اضافی و بدون محدودیت داده.

بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور نمایندگان ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، Comcast، Charter، AT&T، Frontier و Verizon را نام برد. رئیس ارائه دهندگان بزرگ پهنای باند گفت: “شما واقعاً زندگی مردم را تغییر می دهید. شما واقعاً هستید.” بایدن همچنین از «ارائه‌دهندگان خدمات روستایی کوچک‌تر، مانند سازمان انرژی جکسون در تنسی و ایده‌تک در کانزاس» تمجید کرد.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات