• خانه
  • اخبار
  • باف ثور برمی گردد و سعی می کند خود را در تیزر عشق و تندر بیابد

باف ثور برمی گردد و سعی می کند خود را در تیزر عشق و تندر بیابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
باف ثور برمی گردد و سعی می کند خود را در تیزر عشق و تندر بیابد


کارگردانی تایکا وایتی ثور: عشق و رعدبخشی از فاز چهارم MCU.

طرفداران مارول به شدت برای چیزی تلاش می کنند هر چهتوسط تریلر برای ثور: عشق و رعد، با توجه به اینکه انتشار تنها پس از چند ماه است. اکنون آرزوی آنها برآورده شده است. مارول به تازگی یک تیزر طولانی از این فیلم به کارگردانی تایکا وایتی منتشر کرده است.

وایتی برای قسمت چهارم قرارداد امضا کرد tor فیلم‌های 2019، اقتباسی از عناصر ثور توانا کمیک های جیسون آرون. (او آنها را همانطور که خواند خواند راگناروک.) این داستان نشان می دهد که جین فاستر به سرطان سینه مبتلا شد و در نهایت تبدیل به ثور توانا شد. ناتالی پورتمن، بازیگر نقش فاستر در این فرنچایز، گفت که هر دو عنصر در فیلم حضور خواهند داشت.

در واقع، ما از سال 2013 فیلم Portman’s Foster را ندیده ایم جهان تاریک. صادقانه بگویم، قهرمان همیشه جزو کم جذاب ترین ها بوده است. اما پورتمن پس از ملاقات با وایتی که قول ظاهری جدید برای این شخصیت را داده بود، موافقت کرد که نقش خود را دوباره بازی کند و مولنیر قطعاً واجد شرایط خواهد بود. (اینترنت زمانی زنده شد که فیلمبرداری پورتمن در مارس 2021 به پایان رسید و نشان داد که بازیگر کوچک چقدر عضله برای این نقش به دست آورده است.)

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات