• خانه
  • اخبار
  • بازی نقش آفرینی انحصاری Doom “Dumbphone” توسط طرفداران بازسازی شده است

بازی نقش آفرینی انحصاری Doom “Dumbphone” توسط طرفداران بازسازی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازی نقش آفرینی انحصاری Doom "Dumbphone" توسط طرفداران بازسازی شده است


بازی نقش آفرینی انحصاری Doom "Dumbphone" توسط طرفداران بازسازی شده استDoom RPG به لطف تلاش های جامعه مهندسی معکوس، اکنون می توان به طور کامل روی رایانه های مدرن ویندوزی بازی کرد عذاب. “>

بزرگنمایی / به ظاهر از دست رفته نسخه نوبتی Doom RPG اکنون به لطف تلاش‌های انجام شده در رایانه‌های مدرن ویندوزی کاملاً قابل تکرار است مرگ جامعه مهندسی معکوس (اعتبار: id Software)

سازندگان از مرگ این سریال بازنگری های تاریخی و رسمی و غیررسمی زیادی ارائه کرده است، اما آنها اغلب عجیب ترین مقام را از دست می دهند مرگ بازی تا به حال ساخته شده: Doom RPG.

حتی موزه رسمی id Software “Year of Doom” در E3 2019 این بازی را از سال 2005 به صورت غیر مزمن ترک کرد. این مایه تاسف است، زیرا این یک نمونه فوق‌العاده از id بود که بار دیگر ثابت کرد که استاد بازی‌های تکنیکی چشمگیر در یک پلتفرم قدرت محدود است. و پلتفرم‌ها از نظر قدرت یا سازگاری محدودتر از موج قبل از آیفون از تلفن‌های شیرین نمی‌شوند. Doom RPG از زمان راه اندازی اولیه خود در اواسط دهه 2000 قفل شده است. ممکن است فکر کنید که «در حال حرکت مرگ“عجیب به نظر می رسد، اما Doom RPG به عنوان یک چرخش هوشمندانه و سرگرم کننده سری به فرمول تیراندازی اول شخص برجسته شد.

رها شدن آن به تلفن های باستانی به لطف امروز در حال تغییر است تلاش های مهندسی معکوس GEC.inc، یک تیم مستقر در کاستاریکا متشکل از حداقل سه توسعه دهنده. روز چهارشنبه، این گروه بر اساس کار خود بر روی نسخه BREW بازی اصلی (توسعه یافته توسط Qualcomm API، طراحی شده برای موج تلفن های همراه آن از سال 2001 به بعد) یک پورت ویندوز از بازی را منتشر کرد.

10 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات