• خانه
  • اخبار
  • بازیکنان Nintendo Switch Sports مانند سال 2006 تلویزیون ها را خراب می کنند

بازیکنان Nintendo Switch Sports مانند سال 2006 تلویزیون ها را خراب می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازیکنان Nintendo Switch Sports مانند سال 2006 تلویزیون ها را خراب می کنند


بازیکنان Nintendo Switch Sports مانند سال 2006 تلویزیون ها را خراب می کنندنینتندو سوییچ ورزشی. “>

بزرگنمایی / اگر قبل از بازی بند مچ خود را نچسبانید، ممکن است این اتفاق بیفتد نینتندو سوییچ ورزشی. (اعتبار: Reddit / Equivalent_Actuary_6)

وقتی صنعت بازی را تا زمانی که من پوشش می‌دهم پوشش می‌دهید، تمایل دارید که داستان‌های مشابهی را بارها و بارها مشاهده کنید. هنوز گزارش های جدیدی در این مورد وجود دارد نینتندو سوییچ ورزشی بازیکنانی که تلویزیون های خود را با Joy-Con های تصادفی پرتاب می کنند خرد می کنند هم یادآور داستان های مشابه در آن زمان است Wii Sportsدر اواسط دهه 2000 شکوفا شد.

تاکنون این گزارش های جدید از تصادفات مربوط به ورزش های مجازی محدود اما چشمگیر بوده است. Twitch-streamer 63man کارها را با شکستن مانیتور زنده خود در یک استریم در طول یک نوسان تنیس شدید در روز شنبه شروع کرد. یکی از بینندگان مدت کوتاهی پس از این حادثه در یک چت نوشت: “آیا او اشاره کرد که کمربند مچ وجود ندارد.”

حالت صورتش بی ارزش است…

روز بعد، یک کاربر Reddit Equivalent_Actuary_6 تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد «اولین تلویزیون آسیب دیده من در حال پخش است. ورزش را تغییر دهید“در یک نظر بعدی، این پوستر گفت که آنها مچ بندهایی را که در ابتدا با Joy-Cons ارائه شده بود گم کرده بودند، اما آنها مطمئن بودند” [sic] چنگال من “بعد از اینکه بازی کردم The Legend of Zelda: Skyward Sword بدون بند

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات