• خانه
  • اخبار
  • بازیکنان Gran Turismo 7 از PC Remote Play برای خودکار کردن بازی در بازی استفاده می کنند

بازیکنان Gran Turismo 7 از PC Remote Play برای خودکار کردن بازی در بازی استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازیکنان Gran Turismo 7 از PC Remote Play برای خودکار کردن بازی در بازی استفاده می کنند


اسکرین شات جدیدترین بازی Gran Turismo.

بزرگنمایی / چرا وقت یا پول برای به دست آوردن ارز درون بازی صرف کنید در حالی که یک اسکریپت کامپیوتری می تواند این کار را به صورت رایگان انجام دهد؟ (اعتبار: سونی)

در بررسی ما از گرن توریسمو 7، ما هشدار دادیم که بازیکنان باید “آماده مداخله” برای اعتبارات درون بازی مورد نیاز برای خرید برخی از ماشین های گران قیمت درون بازی باشند. ما همچنین گفتیم که بازی “سعی خواهد کرد شما را وسوسه کند که کیف پول واقعی خود را برای خرید اعتبار در بازی کمی بیشتر از آنچه می خواهید باز کنید.” در حال حاضر برخی از بازیکنان مبتکر راهی برای جلوگیری از این کار پیدا کرده اند گرن توریسمو 7 اعتبار: آنها روشی را برای کسب اعتبار خودکار کرده اند که نیازی به بازی واقعی شما ندارد.

این روش – که روز دوشنبه توسط کاربر PSNProfiles Septomor منتشر شد و توسط VGC مورد توجه قرار گرفت – از برخی ابزارهای اسکریپت نویسی رایانه و یک ابزار پخش از راه دور PlayStation بهره می برد. با ارسال ورودی های از پیش تعیین شده به یک PS4 یا PS5 محلی از طریق Remote Play، اسکریپت رایانه به طور خودکار و پیوسته یک مسابقه را طی می کند و آنچه که برخی از کاربران گزارش می دهند میلیون ها اعتبار درون بازی در روز به دست می آورد (و/یا اجتناب از صدها دلار هزینه تراکنش های خرد که می تواند این وام ها را خریداری کند).

اتوماسیون به دنبال راه اندازی GT7 وصله بحث برانگیز نسخه 1.07، که به طور قابل توجهی تعداد اعتباراتی را که بازیکنان می توانند در مسابقه کسب کنند کاهش می دهد. پچ زمان مورد نیاز برای پیروزی را در طول بازی افزایش داد GT7بر اساس تجزیه و تحلیل GT Planet، گران‌ترین خودرو حدود 63 درصد است، که یک بازی دشوار را حتی سخت‌تر می‌کند (و احتمالاً بازیکنان بیشتری را تشویق می‌کند تا پول واقعی را خرج کنند تا آن را از دست بدهند).

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات