• خانه
  • اخبار
  • بازگشت Beavis و Butt-Head فقط برای پخش در 23 ژوئن یک داستان علمی تخیلی برای احمق ها است.

بازگشت Beavis و Butt-Head فقط برای پخش در 23 ژوئن یک داستان علمی تخیلی برای احمق ها است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازگشت Beavis و Butt-Head فقط برای پخش در 23 ژوئن یک داستان علمی تخیلی برای احمق ها است.


فیلم جدید، همان تی شرت ها.

بزرگنمایی / فیلم جدید، همان تی شرت ها.

سال‌ها پس از اعلام قراردادی برای بازگرداندن محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی MTV، سرانجام پارامونت + اولین فیلم اصلی خود را معرفی کرد. بیویس و اما هد تولید این هفته و صادقانه بگویم، به همان اندازه «Ars Technica» است که دو انیمیشن دهه 90 می توانند به دست آورند.

هشدار: این بررسی شامل اسپویلرهایی بر اساس تریلر اخیرا منتشر شده است. اگر می خواهید به اندازه شخصیت های اصلی آن نادان وارد این فیلم شوید، خود را هشدار داده شده در نظر بگیرید.

24 години по-късно и той <em>هنوز</em> TP برای سوراخش پیدا نکرده است؟! “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/06/b-bh-cornholio-980×458.png”></p><p class=24 سال بعد او نیز هنوز TP برای سوراخش پیدا نکرده است؟! (اعتبار: پارامونت +)

Beavis و Bath Head جهان را تشکیل می دهند در تاریخ 23 ژوئن به طور انحصاری در پارامونت + نمایش داده می شود و مدیران MTV از هم اکنون این فیلم سینمایی را “احمقانه ترین فیلم علمی تخیلی ساخته شده تا کنون” می نامند. به نظر می رسد این فیلم سبک شیک اما کودکانه انیمیشن را که در ماجراجویی فیلم بلند قبلی آنها یافت شده بود، احیا می کند. بیویس و بو هد آمریکا را می سازند– فقط این بار با رونق CGI، که می توانید از نوجوانان احمق انتظار داشته باشید، نه تنها در فضا بلکه در زمان پرواز می کنند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات