• خانه
  • اخبار
  • ایکس باکس اولین کنسول بازی است که رسما از گفتگوی صوتی Discord پشتیبانی می کند

ایکس باکس اولین کنسول بازی است که رسما از گفتگوی صوتی Discord پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایکس باکس اولین کنسول بازی است که رسما از گفتگوی صوتی Discord پشتیبانی می کند


Discord و Xbox، که در اینجا از طریق آواتارهای کارتونی بامزه متصل به نمادهای Discord، دوستانه می‌شوند.

بزرگنمایی / Discord و Xbox، که در اینجا از طریق آواتارهای کارتونی بامزه متصل به نمادهای Discord، دوستانه می‌شوند. (اعتبار: Aurich Lawson | Discord)

مایکروسافت پس از تلاش و شکست در به دست آوردن پلتفرم چت محبوب Discord به قیمت 10 میلیارد دلار، بهترین چیز بعدی را انتخاب کرد: ادغام مستقیم قابلیت‌های چت صوتی Discord در کنسول‌های Xbox.

این خبر روز چهارشنبه در وبلاگ ایکس باکس منتشر شد و روشن کرد که در حال حاضر، دسترسی به Discord در انحصار سطح اختیاری “Xbox Insider” از به‌روزرسانی‌های اولیه، بتا و پیش‌به‌روزرسانی سیستم‌عامل کنسول خواهد بود. این به‌روزرسانی اکنون به صورت موجی برای خودی‌های ایکس‌باکس در دسترس است و یک ابزار جدید به نوار کناری «چت» سیستم اضافه می‌کند: «امروز Discord Voice را در ایکس‌باکس امتحان کنید!»

ساده کردن زندگی خود در Discord چند پیچیدگی را اضافه می کند

دیسکورد از زمان معرفی خود در سال 2015 به عنوان یک پلتفرم چت مناسب برای بازی در رایانه ها و تلفن های هوشمند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. یکی از تفاوت‌های عمده با سرویسی مانند Slack که ظاهر و کارکرد مشابهی دارد، اتصال هوشمندانه Discord به شبکه‌های بازی موجود است. ایده این است که هرجا که در حال انجام یک بازی هستید، Discord می‌تواند آن حالت را از طریق اتصالات API در پلتفرم‌های دیگر برای دوستان پخش کند (“بازی” بی خانمان در پلی استیشن، «LFP in World of WarCraft“” جریان دادن به یک جلسه از پگل 2 کاربران می‌توانند بین پیام‌های مستقیم، اتاق‌های چت متنی مخصوص بازی، کانال‌های صوتی بی‌درنگ، و حتی سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدیو جابه‌جا شوند تا جلسات بعدی بازی آنلاین خود را هماهنگ کنند.

خواندن 8 پاراگراف باقی مانده | نظرات