• خانه
  • اخبار
  • این کادیلاک لیریک 2023 پدربزرگ شما تست شده نیست

این کادیلاک لیریک 2023 پدربزرگ شما تست شده نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این کادیلاک لیریک 2023 پدربزرگ شما تست شده نیست


کادیلاک لیریک در مقابل برخی از مناظر یوتا پارک شده است.

بزرگنمایی / کادیلاک لیریک اولین بیان کننده آینده برند لوکس کلاسیک آمریکایی به عنوان سازنده خودروهای برقی است. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

پارک سیتی، یوتا – آنها می گویند – به نظر من – که هیچ چیز مانند یک ضرب الاجل ذهن را متمرکز نمی کند. من مطمئن نیستم که وقتی این دوره به طور ناگهانی 9 ماه کاهش می یابد، چه سودی حاصل می شود، همانطور که در مورد Lyriq جدید کادیلاک اتفاق افتاد، اما نتیجه یک SUV الکتریکی بی سیم جدید بسیار شایسته است.

همانطور که در گذشته ذکر شد، جنرال موتورز در آغاز یک طرح الکتریکی است که امیدوار است تا سال 2035 دیگر آلایندگی اگزوز از هیچ یک از خودروهای این گروه وجود نداشته باشد. کلید این امر خانواده باتری ها و موتورهای الکتریکی (به نام Ultium) است. ) برای استفاده در همه چیز از کامیون های بزرگ با کراس اوورهای کوچک. در واقع، ما قبلاً چند BEV اولیه مبتنی بر Ultium را امتحان کرده‌ایم – کامیون بمب‌افکن هامر EV و ون تحویل BrightDrop Zevo 600. هر دو برنامه‌های بسیار کاربردی هستند، اما Lyriq با توجه به علاقه آمریکا به SUV‌ها بسیار محبوب‌تر است.

زمانی که Lyriq عرضه شد، در پیکربندی تک موتوره و دیفرانسیل عقب در دسترس است و نسخه دو موتوره و تمام چرخ محرک آن در اوایل سال 2023 عرضه می شود. RWD Lyriq از 340 اسب بخار قدرت استفاده می کند. (255 کیلووات)، نسخه 325 پوند فوت (440 نیوتن متر) موتور Ultium Drive که توسط یک باتری لیتیوم یونی 102 کیلووات ساعتی تغذیه می شود.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات