این هفته مرزهای Ars است - و هر روز اتفاقی می افتد

این هفته مرزهای Ars است – و هر روز اتفاقی می افتد


برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson)

ما آن را انجام دادیم! هنگامی که کنفرانس افتتاحیه خود را اعلام کردیم و به روز رسانی ها را در اختیار شما قرار دادیم، آماده شروع هستیم. ما ماه‌هاست که این رویداد را برنامه‌ریزی کرده‌ایم، و از آنجایی که برخی از کارمندان Ars مورد علاقه شما در اواخر این هفته شروع به پریدن از هواپیما برای ملاقات در واشنگتن دی سی می‌کنند، ما با یک سری پخش زنده قبل از رویداد اصلی در پنجشنبه شروع می‌کنیم.

امروز: ایمن‌تر کردن زیرساخت‌های حیاتی

ما امروز با گفتگوی بین آنها چیزها را جابه جا خواهیم کرد لزلی کارهارت، محقق امنیتی و شان گالاگر فارغ التحصیل ارس توییتر زنده در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی لزلی و شان در مورد اینکه چگونه باید در مورد امنیت سایبری در مورد زیرساخت‌های حیاتی خود فکر کنیم و چگونه به ایجاد یک جریان استعداد برای مقابله با چالش‌های پیچیده‌تر و فزاینده حفظ جامعه دیجیتال خود ادامه می‌دهیم، بحث خواهند کرد.

سه شنبه: چگونه کووید به تحقیقات ویروس شناسی شکل می دهد

ما درخواست‌های شما را برای بحث درباره کووید به مدیریت بت مول شنیدیم (متشکرم!) و او و دکتر آنجلا راسموسن روز سه‌شنبه با ما خواهند بود تا در مورد چگونگی تغییر این بیماری همه‌گیر در حوزه ویروس‌شناسی – به‌ویژه با توجه به آمادگی برای همه‌گیری در آینده صحبت کنیم. – و چگونه کووید به مردم دید دست اولی از اثرات ناشناخته و بلند مدت عفونت های ویروسی داد. سه شنبه به ما بپیوندید توییتر در ساعت 15:30 ET.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات