• خانه
  • اخبار
  • این مفهوم از ماوس افقی ادعا می کند که ارگونومیک است – ما چندان مطمئن نیستیم

این مفهوم از ماوس افقی ادعا می کند که ارگونومیک است – ما چندان مطمئن نیستیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این مفهوم از ماوس افقی ادعا می کند که ارگونومیک است - ما چندان مطمئن نیستیم


موس افقی ConceptPix

بزرگنمایی / آیا این پهن و مینیاتوری محیطی آینده موش های ارگونومیک است؟ (اعتبار: ConceptPix / Kickstarter)

لوازم جانبی کامپیوتر ارگونومیک قوی استفاده را تا حد امکان طبیعی می کند. این یعنی اجتناب از استرس و فشارهای غیرضروری، حمایت زیاد، حداقل حرکت و اگر پشت میز هستید، به حفظ زوایای 90 درجه در بازوها و پاها کمک کنید. به عنوان مثال، موش‌های عمودی، کف دست را بیشتر به طرفین می‌کنند و در نتیجه ساعد پرون شدن کمتر و زاویه ۹۰ درجه با بقیه دست ایجاد می‌شود. اما ماوس افقی چطور؟

در روز یکشنبه، ConceptPix Horizontal Mouse در Kickstarter راه اندازی می شود. مانند هر پروژه تامین مالی جمعی، انتظار ندارم این محصول وارد بازار شود. حتی ممکن است در اینجا نسبت به سایر پروژه های تامین مالی جمعی امید کمتری داشته باشم، زیرا ConceptPix هیچ چیز دیگری در Kickstarter منتشر نکرده است (حداقل نه با نام ConceptPix). سایر پرچم‌های قرمز عبارتند از: نام تجاری ConceptPix بخش زیادی از حضور اینترنتی خود را ندارد و مشخصات آن در Kickstarter خصوصی است. خالق پروژه در هنگ کنگ ذکر شده است، اما بیوگرافی ConceptPix ادعا می کند که ساحل میامی، فلوریدا. و هدف از تامین مالی جمعی 119 دلار است.

با این حال، احتمال کمتری وجود دارد که محصولات از سرمایه گذاری جمعی متولد شوند. و سازندگان حداقل یک ویدیو را در Kickstarter به اشتراک گذاشتند که یک نمونه اولیه ظاهراً کار را نشان می دهد. با این وجود، ماوس افقی برای هر کسی که از ماوس عمودی استفاده کرده است یا به دنبال جایگزینی راحت تر یا کم دردسرتر برای موش های سنتی است، جذاب است.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات