• خانه
  • اخبار
  • این مطالعه می گوید اتانول ذرت بهتر – و احتمالا بدتر – از سوختن بنزین نیست

این مطالعه می گوید اتانول ذرت بهتر – و احتمالا بدتر – از سوختن بنزین نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این مطالعه می گوید اتانول ذرت بهتر - و احتمالا بدتر - از سوختن بنزین نیست


سوخت های زیستی ایالات متحده احتمالاً انتشار کربن را افزایش می دهد و قیمت برداشت را 20 تا 30 درصد افزایش می دهد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: John Paraskevas / Newsday RM)

برای بیش از یک دهه، ایالات متحده اتانول را با بنزین در تلاش برای کاهش کل آلودگی کربن تولید شده توسط خودروها و کامیون‌هایی که با سوخت‌های فسیلی کار می‌کنند، مخلوط کرده است. اما یک مطالعه جدید می گوید که این عمل ممکن است به اهداف خود دست پیدا نکند. در واقع، سوزاندن اتانول از ذرت، منبع اصلی در ایالات متحده، می تواند برای آب و هوا بدتر از سوختن فقط بنزین باشد.

ذرت باعث تقاضا برای زمین و کود بسیار بالاتر از برآورد قبلی شده است. با هم، زمین اضافی و کود باعث افزایش ردپای کربن اتانول شد تا جایی که انتشار گازهای گلخانه ای چرخه زندگی – از دانه ها تا مخزن – بیشتر از بنزین بود. برخی از محققان پیش‌بینی کرده‌اند که ممکن است این اتفاق بیفتد، اما سند جدید نگاهی جامع و گذشته‌نگر به نتایج واقعی این سیاست ارائه می‌کند.

طرفداران مدت‌هاست که استدلال می‌کنند که اتانول مبتنی بر ذرت درآمد مزرعه را افزایش می‌دهد و در عین حال منبع داخلی سوخت مایع تجدیدپذیر را فراهم می‌کند، در حالی که منتقدان می‌گویند وضعیت آن به عنوان یک افزودنی بنزین کاهش‌دهنده کربن به حسابداری مشکوک وابسته است. طبق مطالعه جدید، ممکن است هر دو طرف حق داشته باشند.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات