• خانه
  • اخبار
  • این فناوری با شما کار می کند، نه بر علیه شما در کلاس S مرسدس بنز

این فناوری با شما کار می کند، نه بر علیه شما در کلاس S مرسدس بنز

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این فناوری با شما کار می کند، نه بر علیه شما در کلاس S مرسدس بنز


مرسدس S500 از جلو 3/4 دیده می شود

بزرگنمایی / مرسدس بنز کلاس S اکنون در نسل هفتم خود قرار دارد. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

وقتی صحبت از ساخت خودروهای لوکس می شود، تعداد کمی بهتر از مرسدس بنز این کار را انجام می دهند. این خودروساز از زمان ثبت اختراع کارل بنز در سال 1886 راه درازی را پیموده است و مجموعه‌ای از سدان‌های مناسب برای پادشاهان، پادشاهان، بیش از چند دیکتاتور و ستاره‌های راک گاه به گاه را منتشر کرده است. کلاس S فعلی هفتمین سدانی است که دارای پلاک است و هر وسیله نقلیه ای پیشرفته تر و لوکس تر از مدلی است که جایگزین آن شده است.

W223 (همانطور که بنزوفیل‌ها این نسل را می‌شناسند) ممکن است درخشان‌ترین کلاس S تا به امروز باشد، با نمایشگرهای بزرگ و رنگین کمانی از رنگ‌هایی که نور داخلی آن را لمس می‌کند. با این حال، سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX به شما امکان می دهد تقریباً تمام عملکردهای خودرو را بدون لمس صفحه نمایش کنترل کنید، که ثابت می کند گاهی اوقات فناوری است واکنش حواس پرتی راننده و فرم هوا کارآمد به این معنی است که W223 ساکت و کارآمد است، با یک سیستم نرم هیبریدی کارآمد.

مرسدس نمی گوید که آیا W223 آخرین نسل از کلاس S خواهد بود که با موتور احتراق داخلی عرضه می شود – تا کنون EQS تمام الکتریکی یک مدل جداگانه است – اگرچه مدل جدید ممکن است بسیار خوب باشد. ما S500 4Matic را با قیمت 111100 دلار آزمایش کردیم: در این مورد، 500 به ظرفیت هر سیلندر اشاره دارد، به این معنی که شما یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر توربوشارژ خطی را در زیر کاپوت پیدا خواهید کرد.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات