• خانه
  • اخبار
  • این فقط دره گلن نیست – سدهای اطراف بخش جنوب غربی شهر تحت تأثیر قرار گرفته اند

این فقط دره گلن نیست – سدهای اطراف بخش جنوب غربی شهر تحت تأثیر قرار گرفته اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این فقط دره گلن نیست - سدهای اطراف بخش جنوب غربی شهر تحت تأثیر قرار گرفته اند


تصویر یک سد با بتن بسیار باز بالای خط آب.

بزرگنمایی / سطح آب سد هوور بسیار کمتر از ظرفیت است. (اعتبار: خورخه ویلالبا)

این خبر مبنی بر اینکه دریاچه پاول در آریزونا به آرامی اما مطمئناً در حال خشک شدن است، بسیار گسترده شده است. مخزن 1320 مگاواتی گلن کنیون و دریاچه پاول نقش مهمی در تامین برق حدود 3 میلیون مشتری در آریزونا، کلرادو، نیومکزیکو، یوتا و وایومینگ ایفا می کند.

اما امسال، این مخزن به دلیل شرایط خشکسالی مداوم در منطقه، حداقل تا حدی، به دلیل تغییرات آب و هوایی به پایین ترین سطح تاریخی رسیده است. در صورت ادامه بدتر شدن وضعیت، سد ممکن است تولید انرژی را متوقف کند و این مشکل در جنوب غربی آمریکا منفرد نیست.

رودخانه کلرادو، منبع مهم بسیاری از سدها و نیروگاه ها در منطقه، در 22 سال گذشته در اثر خشکسالی از بین رفته است – برخی مطالعات حتی نشان می دهند که این بدترین خشکسالی منطقه در 1200 سال گذشته است. علاوه بر این، بر اساس گزارش نظارت بر خشکسالی ایالات متحده، تا 29 مارس، 88.75 درصد از غرب ایالات متحده خشکسالی متوسط ​​یا بدتر از آن را تجربه کرده است. به گفته کارکنان اداره احیای ایالات متحده (USBR)، سدهای دیگر در این بخش خشک کشور اثرات مشابهی را تجربه می کنند – اگرچه مقامات همچنین خاطرنشان کرده اند که هر مورد متفاوت است.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات