• خانه
  • اخبار
  • این شرکت که قصد دارد با اسپیس ایکس به سمت مریخ مسابقه دهد، در حال بازی با آتش است

این شرکت که قصد دارد با اسپیس ایکس به سمت مریخ مسابقه دهد، در حال بازی با آتش است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این شرکت که قصد دارد با اسپیس ایکس به سمت مریخ مسابقه دهد، در حال بازی با آتش است


یک ویدیوی 19 مارس Pythom Space کارکنان را نشان می دهد که به ابر در حال گسترش غبار و دود اگزوز واکنش نشان می دهند.

بزرگنمایی / یک ویدیوی 19 مارس Pythom Space کارکنان را نشان می دهد که به ابر در حال گسترش غبار و دود اگزوز واکنش نشان می دهند. (اعتبار: Pythom Space)

یک شرکت موشکی کوچک مستقر در کالیفرنیای شرقی به نام Pythom Space وجود دارد. و مانند بسیاری از شرکت های پرتاب فضایی، او رویاهای بزرگی دارد. در این مورد، تینا و تام شوگرن، بنیانگذاران، قصد دارند در سال 2024 و اگر نه، تا سال 2026 به مریخ پرواز کنند.

تینا شوگرن اخیراً گفت: «ما این را به عنوان یک دنیای جدید می بینیم. «زمانی که کلمب عازم آمریکا شد، قایق ها و ملوانان بهتری وجود داشت. اما هیچ کس دیگری این کار را نکرد. او این کار را کرد. فقط سه هفته طول کشید. سخت نبود؛ این ترس بود که همه را نگه داشت. اعتقاد بر این بود که فرد از لبه زمین می افتد. یا توسط هیولاهای دریایی خورده خواهد شد. او نشان داد… اشتباه بود.»

البته ساده لوحانه به نظر می رسد. حتی اسپیس ایکس که از ابتدا بودجه خوبی داشت و می‌توانست کارمندان عالی را استخدام کند، از زمان تأسیس آن در سال 2002 هنوز سال‌ها با فرستادن افراد به مریخ فاصله دارد. اما Sjogren نترس هستند. تینا شوگرن افزود: “شما باید سخت کار کنید، اما لازم نیست خیلی باهوش باشید.”

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات