• خانه
  • اخبار
  • این شرکت باتری های لیتیوم فلزی می سازد که به اندازه باتری های لیتیوم یونی دوام می آورند

این شرکت باتری های لیتیوم فلزی می سازد که به اندازه باتری های لیتیوم یونی دوام می آورند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این شرکت باتری های لیتیوم فلزی می سازد که به اندازه باتری های لیتیوم یونی دوام می آورند


تصویر مجموعه ای از سلول های باتری.

بزرگنمایی / سلول های کیسه ای از نوع آزمایش شده برای دوام. (اعتبار: Cuberg)

اگرچه باتری‌های لیتیوم یونی دستخوش پیشرفت‌های مداوم شده‌اند، تحقیقات زیادی بر روی مواد شیمیایی جدید متمرکز شده‌اند که جهش بسیار بیشتری در عملکرد ایجاد می‌کنند. برخی از این کارها بر روی موادی مانند سیلیکون یا گوگرد متمرکز شده است که به طور بالقوه می توانند لیتیوم بسیار بیشتری نسبت به مواد الکترود موجود ذخیره کنند. اما گزینه های دیگر مواد الکترود را به طور کامل حذف می کنند. اینها شامل باتری های لیتیوم-هوا و لیتیوم-فلز است.

همه آنها با مشکلات پایداری روبرو هستند، با باتری های مبتنی بر فناوری که در مقایسه با باتری های لیتیوم یون موجود عمر کوتاهی دارند (اگرچه باتری های کم سیلیکون در حال حاضر استفاده می شوند). اما روز پنجشنبه، یک شرکت اعلام کرد که باتری لیتیوم-فلزی که در حال توسعه است به ثبات رسیده است که با باتری های لیتیوم یون موجود رقابت می کند و 80 درصد ظرفیت اولیه خود را برای نزدیک به 700 چرخه شارژ/دشارژ حفظ می کند – و این که توسط یک آزمایشگاه آزمایش خارجی تأیید شده است. .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پیشرفت و جایی که می توان از فلز لیتیوم استفاده کرد، با ریچارد وانگ، موسس Cuberg، یکی از شرکت های تابعه غول باتری نورث ولت صحبت کردیم.

خواندن 18 پاراگراف باقی مانده | نظرات