• خانه
  • اخبار
  • این “درون” نینتندو هزاران دنبال کننده را با پیش بینی های نادرست فریب داده است

این “درون” نینتندو هزاران دنبال کننده را با پیش بینی های نادرست فریب داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این "درون" نینتندو هزاران دنبال کننده را با پیش بینی های نادرست فریب داده است


این

(اعتبار: متئو جانزلی)

جذاب

آواتار جذاب “درونی” که هزاران نفر را فریب داد. (اعتبار: جان کارترایت / توییتر)

هفته گذشته، اندکی پس از آخرین ارائه نینتندو دایرکت، طرفداران در وب شروع به مواجهه با یک به ظاهر روشنگر کردند. یک حساب توییتر به نام WaddleDeeKnows (به نام دشمن همیشه حاضر و جذاب کربی). در مجموعه‌ای از توییت‌ها با مهر زمانی معتبر در 7 فوریه، فردی که خود را «خودی در صنعت در حال کار عمیق در نینتندو» توصیف می‌کند، ظاهراً جزئیاتی را نشان می‌دهد که نینتندو تا عصر 9 فوریه، دو روز بعد، رسماً فاش نخواهد کرد.

به نظر می رسید WaddleDeeKnows تقریباً همه چیز را می داند جدید Wii Sports و آ Super Mario Strykers ادامه دادهمچنین جزئیات خاص در مورد Xenoblade 3 و حتی “بازی های Valve در سوییچ عرضه می شوند” تمام روزهای قبل از اعلام عمومی رسمی بازی ها.

این رکورد کوتاه برای جذب بیش از 2000 دنبال کننده جدید (و تعداد بیشماری ناظر دیگر) کافی بود که WaddleDeeKnows شروع به توییت کردن در مورد “چند افشای اطلاعات دیگر برای بقیه سال” کرد. صبح روز پنجشنبه 10 بهمن. این دور دوم توییت ها شامل پیش بینی های هیجان انگیز برای پورت های آینده سوییچ بود چشم طلایی 007 و نیمه زندگی 2بیشتر ▼ افسانه ی زلدا بازسازی های HD در راه است و حتی “یک Encanto بازی توسعه یافته توسط Bandai Namco “ که کسی آمدنش را ندید

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات