منو سایت

  • خانه
  • این امکان وجود داشت که قفل ماشین را باز کرده و با استفاده از گوشی های گلکسی سامسونگ شروع به کار کنید

این امکان وجود داشت که قفل ماشین را باز کرده و با استفاده از گوشی های گلکسی سامسونگ شروع به کار کنید

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

قابلیت استفاده از تلفن هوشمند یا ساعت هوشمند به عنوان کلید دیجیتال خودرو یکی از ویژگی هایی بود که اپل به آیفون و ساعت های اپل خود معرفی کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد قفل اتومبیل خود را با تلفن هوشمند یا ساعت باز کنند (به شرط اینکه ماشین آنها نیز از چنین ویژگی پشتیبانی کند). اکنون به نظر می رسد که سامسونگ ویژگی مشابهی را برای گوشی های هوشمند گلکسی خود معرفی کرده است.

غول کره ای اعلام کرد که مصرف کنندگان در صورت قبول خودرو و تلفن هوشمند سازگار ، می توانند از گوشی های گلکسی برای باز کردن قفل یا روشن کردن ماشین خود استفاده کنند. گوشی های هوشمندی که از این ویژگی جالب پشتیبانی می کنند شامل مدل های جدیدتر سامسونگ مانند Galaxy Note 20 Ultra ، Galaxy Z Fold 2 ، Galaxy Z Fold 3 ، Galaxy S21 Plus و Galaxy S21 Ultra هستند. نکته عجیب این است که گوشی هوشمند جدید Galaxy Z Flip 3 در این لیست نیست.

با این حال ، در حال حاضر ، لیست وسایل نقلیه سازگار با این عملکرد نیز بسیار محدود است. زیرا عملکرد فوق فقط با ماشین جنسیس GV60 کار می کند. اما این محدودیت در واقع تقصیر سامسونگ نیست. زیرا فناوری فوق هنوز ماهیت نسبتاً جدیدی دارد. با این حال ، کارشناسان معتقدند که چنین ویژگی در نهایت ممکن است در آینده به یک ویژگی استاندارد تبدیل شود. این ویژگی به لطف استفاده از تراشه NFC و فناوری فوق باند پهن (UWB) در گوشی های جدیدتر سامسونگ است.

همچنین ، این ویژگی در ابتدا فقط در کره در دسترس خواهد بود. طبق پیش بینی ها ، این ویژگی تا پایان امسال در این کشور در دسترس خواهد بود.

 

متن باز کردن قفل ماشین و راه اندازی آن با کمک گوشی های گلکسی سامسونگ باعث شد تا برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.