• خانه
  • اخبار
  • اینها سخت ترین پازل های Wordle هستند (تا کنون)

اینها سخت ترین پازل های Wordle هستند (تا کنون)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینها سخت ترین پازل های Wordle هستند (تا کنون)


آینده اکنون است.

بزرگنمایی / آینده اکنون است. (اعتبار: Aurich Lawson | Getty Images)

هرکسی که در هفته های اخیر در توییتر بوده است، احتمالاً با نوارهای آن آشنا است وردل راه حل هایی که جدول زمانی همه را مسدود می کند. اما این توییت ها اطلاعات بیشتری از آنچه به نظر می رسد به شما می دهند. جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های میلیون ها نفر از آنها وردل توییت‌های با نتایج می‌توانند بینش جالبی در مورد الگوهای کلی بازی و سختی نسبی روزمره به ما ارائه دهند. وردل پازل ها

که در حساب توییتر آمار Wordle اینجا خیلی از کارهای سخت را انجام داد از تاریخ 7 ژانویه، حساب ربات از API توییتر برای مرتب‌سازی جدول زمانی عمومی برای هر توییتی که به صورت فرمت شده استفاده می‌کند. وردل امتیاز دهید، تعداد کل بازیکنان و تعداد حدس هایی که هر بازیکن برای تکمیل پازل نیاز دارد را پیگیری کنید. این حساب داده های اولیه خود را با Ars به ​​اشتراک گذاشت تا تجزیه و تحلیل عمیق تری از مدل های بازی های روزمره ارائه دهد.

این یک نمونه کاملا تصادفی نیست وردل البته بازیکنان – این محدود به گروهی از بازیکنانی است که از توییتر استفاده می کنند و تصمیم می گیرند نتایج خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارند. بسیاری از آنچه نیویورک تایمز می گوید میلیون ها بازیکن روزانه در پایان ژانویه وجود داشت، در اینجا پوشش داده نشده است.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات