منو سایت

  • خانه
  • اینستاگرام نوجوانان را به یاد استفاده طولانی مدت از این سرویس می اندازد

اینستاگرام نوجوانان را به یاد استفاده طولانی مدت از این سرویس می اندازد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و مشاهده آنچه در سایر نقاط جهان اتفاق می افتد است. اما این رسانه ها گاهی اوقات می توانند برای سلامت روانی فرد مضر باشند. این امر به این دلیل است که برخی افراد گاهی وسواس رسانه های اجتماعی را پیدا می کنند و ویژگی های خود را با مدل های مشاهده شده در اینترنت مقایسه می کنند.

محتوای منتشر شده در اینترنت همیشه کل ماجرا را نشان نمی دهد. این شیدایی پاتولوژیک می تواند عواقب ویران کننده ای داشته باشد ، به ویژه برای کاربران جوانتر و بیشتر آسیب دیده.

به همین دلیل است که فیس بوک تصمیم گرفت یک ویژگی یادآوری را برای کاربران خود پیاده سازی کند. این ویژگی به نوجوانان یادآوری می کند که هر از گاهی پس از استفاده از رسانه های اجتماعی برای حمایت از سلامت روانی خود استراحت کنند.

نیک کلگ ؛ معاون رئیس فیسبوک در امور جهانی و معاون نخست وزیر سابق به CNN گفت: “ما به دنبال افشای ویژگی ای هستیم که به طور بالقوه می تواند در شرایط کنونی تغییر کند.” نوجوانان در سیستم عامل های ما گاهی اوقات مطالب را بارها و بارها تماشا می کنند. این محتوا می تواند برای سلامت نوجوانان مضر باشد. “بنابراین ما آنها را راهنمایی می کنیم تا به مطالب مختلف نگاه کنند.”

این شرکت به صراحت در مورد تاریخ انتشار این ویژگی برای اینستاگرام اظهارنظر نکرده است. اما ارائه چنین ویژگی در آینده دور از انتظار نخواهد بود. در حال حاضر ، شرکت هایی مانند اپل و گوگل قابلیت های مشابهی دارند و می توانند مدت زمان استفاده کاربران از برنامه های مختلف را نشان دهند. این ویژگی همچنین به کاربران اجازه می دهد تا برای برنامه های خود مهلت تعیین کنند و هنگام انقضای برنامه به آنها یادآوری می کند.

پست اینستاگرام نوجوانان را به یاد استفاده طولانی مدت از این سرویس می اندازد و برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.