منو سایت

  • خانه
  • اینستاگرام در حال تلاش برای حذف این ویژگی برای کشیدن صفحه به بالا است

اینستاگرام در حال تلاش برای حذف این ویژگی برای کشیدن صفحه به بالا است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اینستاگرام پیوندهای قدیمی خود را در استوری پاک می کند. تولیدکنندگان محتوا و نام تجاری از این ویژگی محبوب به طور گسترده برای هدایت کاربران به وب سایت ها یا فروشگاه های آنلاین خود استفاده می کنند. خبر ناراحت کننده این است که پیوندهای uplink از 30 آگوست (8 سپتامبر) وجود نخواهد داشت.

به گفته وب سایت TechCrunch ، کاربران اینستاگرام که قبلاً به پیوندهای پیوند دسترسی داشتند. آنها اکنون می توانند از ویژگی جدید Link Stickers استفاده کنند. یکی از محققان در برنامه ای به نام جین منچون وون برای اولین بار در اینستاگرام متوجه بیانیه ای در مورد ویژگی “برچسب های لینک” شد.

به گفته این شرکت ، فرایند آزمایش این ویژگی جدید در ماه ژوئن آغاز شد. قبلاً ، تعداد انگشت شماری از کاربران به این ویژگی دسترسی داشتند. اما نسخه گسترده تر آن اواخر این ماه آغاز می شود. مشاغل و تولیدکنندگانی که هویت آنها بر روی پلت فرم تأیید شده است و تعداد کافی دنبال کننده دارند ؛ آنها قادر خواهند بود برچسب هایی با پیوند به استوری های خود در اینستاگرام اضافه کنند.

ویژگی Link Stickers چندین مزیت متفاوت نسبت به پیوندهای uplink دارد. تولیدکنندگان محتوا به انواع مختلف سبک ها دسترسی خواهند داشت و می توانند برچسب ها را تغییر اندازه دهند و آنها را در مکان مورد نظر خود در استوری ها قرار دهند. بینندگان همچنین می توانند به داستانها با برچسب پیوند پاسخ دهند یا به آنها پاسخ دهند. در گذشته ، این امر با پیوندهای uplink امکان پذیر نبود.

اینستاگرام همچنین در حال بررسی ایده گسترش برچسب برای پیوندها به حساب های بیشتر در آینده است.

پست اینستاگرام به دنبال حذف احتمال کشیدن پیوندها است که ابتدا در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.