• خانه
  • اخبار
  • اینترنت باید از هیجان‌انگیز شدن در مورد بخار افزارهای EV متوقف شود

اینترنت باید از هیجان‌انگیز شدن در مورد بخار افزارهای EV متوقف شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینترنت باید از هیجان‌انگیز شدن در مورد بخار افزارهای EV متوقف شود


DeLorean Alpha 5 از کوپه متوسط ​​​​موتور وسط ایرلند شمالی الهام گرفته شده است.

بزرگنمایی / DeLorean Alpha 5 از کوپه متوسط ​​​​موتور وسط ایرلند شمالی الهام گرفته شده است. (اعتبار: DeLorean)

در روزهای اولیه اینترنت، زمانی که تالارهای گفتگوی وب هنوز اهمیت داشتند و چیزی به نام توییتر وجود نداشت، ریچارد پورتر از اسنیف پترول اکنون بدنام “راهنمای انتشار مطبوعاتی برای تولیدکنندگان جدید سوپراسپرت” را منتشر می کند. چک لیست پورتر که با طنزهای کوتاه ناآشنا نیست، واکنشی بود به یک سری به ظاهر بی پایان از سوپراسپرت های جدید بریتانیایی که با هیاهوی متوسط ​​معرفی شدند و اغلب دیگر خبری از آنها نبود.

شانزده سال بعد، نمی‌توانم احساس کنم که ما به یک نسخه جدید نیاز داریم، این بار نه از صنعت سوپراسپرت بخار بریتانیا، بلکه از حوزه در حال گسترش راه‌اندازی وسایل نقلیه الکتریکی. به ویژه، من این را در پاسخ به DeLorean “جدید” می نویسم، که تصاویرش دیروز عمومی شد، که باعث شده است برخی از بخش های به خصوص هیجان انگیز اینترنت به طور خطرناکی شروع به دود شدن کنند.

این شرکت جان دلوریان نیست – که در سال 1982 پس از تولید حدود 8500 نمونه از مدلی که هرگز آنطور که باید خوب نبود، به نام DMC-12 ورشکست شد. با این حال، DMC-12 پس از شرکت در آن، وضعیت فرقه را به دست آورد بازگشت به آیندهو نام DeLorean اکنون متعلق به شرکتی در تگزاس است که قطعات یدکی مدل های کلاسیک با بدنه استیل ضد زنگ را تامین می کند.

17 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات