• خانه
  • اخبار
  • ایلان ماسک دلیلی برای نگرانی در مورد قاضی دارد که در مورد پرونده توییتر تصمیم خواهد گرفت

ایلان ماسک دلیلی برای نگرانی در مورد قاضی دارد که در مورد پرونده توییتر تصمیم خواهد گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایلان ماسک دلیلی برای نگرانی در مورد قاضی دارد که در مورد پرونده توییتر تصمیم خواهد گرفت


پنج قاضی پشت یک میز می نشینند و چهار قاضی پشت سر آنها ایستاده اند و در مقابل نشان دادگاه دلاور عکس می گیرند.

بزرگنمایی / صدراعظم کاتلین مک کورمیک از دادگاه سلطنتی دلاور، در وسط نشسته و توسط معاونان و استادان صدراعظم دادگاه احاطه شده است. (اعتبار: دیوان عالی دلاور)

ایلان ماسک دلیلی برای نگرانی در مورد رسیدگی به شکایت توییتر علیه او توسط قاضی دادگاه عالی دلاور دارد. رویترز امروز گزارش داد که کاتلین مک کورمیک، رئیس دادگاه یا قاضی ارشد، “شهرت و تمایز این را دارد که یکی از معدود وکلایی است که تا به حال به خریدار اکراه دستور داده تا ادغام شرکتی در ایالات متحده را ببندد.”

به طور خاص، مک کورمیک سال گذشته «سفارش کرد[ed] رویترز گزارش داد که یک شرکت وابسته به شرکت سهام خصوصی Kohlberg & Co LLC خرید 550 میلیون دلاری DecoPac Holding Inc را که محصولات تزئینی کیک تولید می کند، تکمیل می کند.

رای مک کورمیک در آوریل 2021 در آن پرونده، که در وب سایت دادگاه موجود است، بر یک بند عملکرد خاص در قرارداد خرید متمرکز بود – شبیه به بندی که توییتر در تلاشش برای مجبور کردن ماسک به تکمیل دلار خرید 44 میلیارد دلاری خود به آن اشاره کرد. مک کورمیک در این تصمیم نوشت: “با تعیین یک پیروزی برای امنیت معامله، این قضاوت پس از محاکمه همه مسائل را به نفع فروشنده حل می کند و خریداران را از بستن قرارداد خرید ملزم می کند.”

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات