منو سایت

  • خانه
  • ایسوس کارت گرافیک جدید GeForce RTX 3070 Noctua Edition را معرفی کرد

ایسوس کارت گرافیک جدید GeForce RTX 3070 Noctua Edition را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

Asus و Noctua امروز محصول جدیدی را معرفی کردند که حاصل همکاری ویژه این دو برند است. کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition اولین کارت گرافیکی است که از فناوری یک شرکت مشهور اتریشی در زمینه سیستم های خنک کننده رایانه استفاده کرده است.

کارت گرافیک جدید Noctua Edition مجهز به 2 طرفدار برجسته Noctua NF-A12x25 به همراه سیستم خنک کننده سفارشی جدید است که با همکاری دو برند طراحی شده است. پنکه ها ، روکش ها و پشت کارت از رنگ منحصر به فرد نوکتاوا استفاده می کنند که شامل زرد ، قهوه ای و بژ می شود. سیستم خنک کننده با استفاده از هیت سینک جدید عرض کارت گرافیک را 4 اسلات افزایش داد. این کارت گرافیک فاقد روشنایی RGB است. ویژگی ای که احتمالاً کنار گذاشتن آن برای ایسوس بسیار دشوار بود.

Nokta مدعی است که میزان صدای تولید شده توسط این کارت گرافیک در سرعت متوسط ​​فن حدود 15 دسی بل و در حداکثر سرعت فن 9 دسی بل است. با این حال ، سرعت فن دقیقاً اعلام نشده است و مشخص نیست نوکتا بر چه اساسی مقایسه خود را انجام داده است.

علاوه بر این ، این کارت گرافیک دارای حالت 0 دسی بل از ایسوس است. در این حالت ، هنگامی که دمای GPU به زیر 50 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. فن ها به طور خودکار خاموش می شوند. کارت گرافیک جدید Noctua Edition در 2 نسخه مختلف موجود است. مدل استاندارد دارای فرکانس معمول مدل 3070 است (1725 مگاهرتز در حالت بازی و 1755 مگاهرتز در حالت اورکلاک). از سوی دیگر ، مدل اورکلاک با فرکانس 1815 مگاهرتز در حالت بازی و 1845 مگاهرتز در حالت اورکلاک کار می کند.


علاوه بر این ، کارت گرافیک جدید تقریباً مشابه GeForce RTX 3070 معمولی با گذرگاه 256 بیتی ، 8 گیگابایت حافظه GDDR6 با پهنای باند 14 گیگابیت بر ثانیه ، هسته های ردیابی پرتو نسل دوم و هسته های نسل سوم Tensor است. کارت گرافیک جدید ایسوس دارای کانکتور برق استاندارد 2 در 8 است.جزئیات قیمت این محصول هنوز اعلام نشده است. اما کارت های جدید از اواسط اکتبر در دسترس خواهند بود.

ایسوس کارت گرافیک جدید GeForce RTX 3070 Noctua Edition را معرفی کرد.این کارت برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.