• خانه
  • اخبار
  • ایستگاه داک جدید دل، تلفن شما را به صورت بی سیم شارژ می کند و از دو نمایشگر 4K پشتیبانی می کند

ایستگاه داک جدید دل، تلفن شما را به صورت بی سیم شارژ می کند و از دو نمایشگر 4K پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایستگاه داک جدید دل، تلفن شما را به صورت بی سیم شارژ می کند و از دو نمایشگر 4K پشتیبانی می کند


داک شارژ دوگانه Dell با شارژ گوشی هوشمند

بزرگنمایی / Dell Dual Charging Docking Station. (اعتبار: دل)

وقتی صحبت از بهترین راه‌اندازی رایانه به میان می‌آید، ما اغلب ویژگی‌های بیشتر می‌خواهیم اما شلوغی کمتری داریم. ما به پیکسل‌های بیشتر، صفحه‌نمایش‌های بیشتر، تجهیزات جانبی بیشتر (نگاه کردن به شما، یک وب‌کم USB که ناگهان به یک ضرورت تبدیل شد) و راه‌های بیشتری برای تأمین انرژی همه این فناوری نیاز داریم. در عین حال، ما به دنبال تنظیمات تمیزتر و کابل‌های کمتر هستیم، زیرا بسیاری از لپ‌تاپ‌ها پورت‌ها را به نفع طراحی باریک‌تر کاهش می‌دهند. مانند هر ایستگاه دیگری، داک شارژ دوگانه Dell (HD22Q) که روز پنجشنبه معرفی شد، پورت‌های بیشتری را اضافه می‌کند، اما پد شارژ بی‌سیم آن یک ویژگی اضافه دارد.

دل گفت که محصول آینده اولین ایستگاه اتصال لپ‌تاپ شارژ بی‌سیم Qi (که با پشتیبانی از گوشی‌های هوشمند و هدفون‌های بی‌سیم کار می‌کند) است که می‌تواند از دو نمایشگر 4K به طور همزمان پشتیبانی کند. اگر کمتر باشد بیشتر، یک ایستگاه داک راهی برای فراهم کردن فضای میز اضافی برای یک ایستگاه شارژ بی سیم است.

با توجه به مطالبی که در مطبوعات دل وجود دارد، شارژ با Qi از طریق “پایه بادبانی کمی شیبدار” انجام می شود. شما می توانید گوشی خود را به صورت افقی و عمودی با حداکثر 12 وات شارژ کنید که نزدیک به حداکثر سرعت شارژ Qi یعنی 15 وات است.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات