منو سایت

  • خانه
  • ایرپاد برای نوجوانان آمریکایی برای تشویق آنها به دریافت واکسن علیه کرونا!

ایرپاد برای نوجوانان آمریکایی برای تشویق آنها به دریافت واکسن علیه کرونا!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

بسیاری از کشورهای جهان در حال توزیع واکسن کووید 19 هستند. اما در این میان ، به نظر می رسد برخی از افراد از واکسن خودداری می کنند. دلایل متعددی برای این تصمیم وجود دارد ، اما موضوع این خبر نیست. ظاهراً مقامات محلی واشنگتن در تلاش هستند تا نوجوانان بیشتری را متقاعد کنند که واکسن دریافت کنند.

به گفته وب سایت خبری هیل ، یکی از راه های ایجاد انگیزه در نوجوانان این است که پس از واکسیناسیون یک جفت ایرپاد اپل به صورت رایگان دریافت کنید. نوجوانان باید چندین شرط را رعایت کنند. برای انجام این کار ، آنها باید اولین دوز واکسن را به همراه والدین یا سرپرست قانونی خود دریافت کنند. آنها همچنین باید مدارک هویت را شامل کارت مدرسه ، کارت DC One ، کارت کودکان رایگان ، سواری ، رونوشت یا ثبت نام ارائه دهند.

“امروز از ساعت 10 صبح ، نوجوانان 12 تا 17 ساله در واشنگتن دی سی در مراکز MS بروکلند ، سوسا MS و جانسون واکسینه می شوند. “پس از دریافت اولین دوز واکسن کرونا ، آنها یک جفت ایرپاد رایگان دریافت می کنند و فرصتی برای دریافت بورسیه 25000 دلاری ، iPad و هدفون دریافت می کنند.” Muryl Bazaar؛ 7 آگوست 2021

واشنگتن دی سی تنها شهر ایالات متحده نیست که از مشوق هایی برای تشویق ساکنان خود برای واکسیناسیون استفاده می کند. مقامات محلی در ایالات دیگر ایالات متحده باید افرادی را که هنوز واکسینه نشده اند تشویق کنند. جوایز نقدی و هدایایی را ارائه می دهد.

دلیل چنین فشاری از سوی دولت آمریکا این است که افزایش عفونت ها منجر به ظهور اشکال جدیدی از بیماری کووید شده است. این ویروس جهش یافته اکنون بسیاری از کشورهای جهان را آلوده کرده است.

AirPads به نوجوانان آمریکایی اهدا کرد تا آنها را به دریافت واکسن تاج تشویق کند! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.