• خانه
  • اخبار
  • ایالات متحده RaidForums را مصادره کرده است، سایتی برای هکرها که اطلاعات ورود به سیستم سرقت شده را می فروشند.

ایالات متحده RaidForums را مصادره کرده است، سایتی برای هکرها که اطلاعات ورود به سیستم سرقت شده را می فروشند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایالات متحده RaidForums را مصادره کرده است، سایتی برای هکرها که اطلاعات ورود به سیستم سرقت شده را می فروشند.


مردی کاپوت پوش که صورتش نامرئی است در اتاقی تاریک جلوی لپ تاپ نشسته است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Getty Images | seksan Mongkhonkhamsao)

وزارت دادگستری روز سه‌شنبه اعلام کرد که ایالات متحده دامنه آنچه را که «یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های هک در جهان» می‌نامد را تصرف کرده و علیه موسس آن اتهاماتی را مطرح کرده است. در بیانیه RaidForums.com آمده است که این دامنه توسط FBI، سرویس مخفی و وزارت دادگستری ضبط شده است. یوروپل و آژانس‌های مجری قانون از سوئد، رومانی، پرتغال، آلمان و بریتانیا نیز در این امر مشارکت داشتند.

بنیانگذار و مدیر عامل RaidForums، دیوگو سانتوس کوئلیو، 21 ساله، اهل پرتغال، در 31 ژانویه در بریتانیا دستگیر شد و تا پایان مراحل استرداد در بازداشت به سر می برد. این پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شرقی ویرجینیا روز دوشنبه منتشر شد. به گزارش یوروپل، دو همدست نیز دستگیر شدند.

RaidForums که در سال 2015 تأسیس شد، به عنوان یک بازار آنلاین عمده برای افراد برای خرید و فروش پایگاه های داده هک شده یا سرقت شده حاوی اطلاعات شخصی و مالی حساس به قربانیان در ایالات متحده و جاهای دیگر، از جمله مسیرهای بانکی دزدیده شده و شماره حساب، اطلاعات کارت های اعتباری، ورود به سیستم عمل می کند. اعتبارنامه و شماره تامین اجتماعی، “وزارت دفاع گفت. فوریه”.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات