• خانه
  • اخبار
  • اکنون که تقویت کننده دوم برای برخی مجاز شده است، سوال این است که چه زمانی آن را دریافت کنیم [Updated]

اکنون که تقویت کننده دوم برای برخی مجاز شده است، سوال این است که چه زمانی آن را دریافت کنیم [Updated]

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اکنون که تقویت کننده دوم برای برخی مجاز شده است، سوال این است که چه زمانی آن را دریافت کنیم [Updated]


یک متخصص مراقبت های بهداشتی روز دوشنبه، 2 اوت 2021، سومین دوز واکسن کووید-19 Pfizer-BioNTech را به یک بزرگسال مقیم مرکز پزشکی ایچیلوف در تل آویو، اسرائیل تجویز می کند.

بزرگنمایی / کارمند بهداشت و درمان دوز سوم واکسن کووید-19 Pfizer-BioNTech را به یک بزرگسال مقیم مرکز پزشکی ایچیلوف در تل آویو، اسرائیل، در روز دوشنبه، 2 اوت 2021 (اعتبار: گتی | بلومبرگ) تجویز می کند.

به روز شده در 29 مارس 2022، ساعت 4:00 بعد از ظهر به وقت شرقی: اندکی پس از دریافت مجوز از سازمان غذا و دارو در اوایل روز سه‌شنبه، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها اعلام کرد که توصیه‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند تا به افراد بالای ۵۰ سال و همچنین برخی از افراد دارای نقص ایمنی اجازه دهد تا دوز دوم تقویت‌کننده Pfizer / BioNTech را دریافت کنند. یا واکسن های مدرنا کووید-19.

روشل والنسکی، مدیر CDC، در بیانیه‌ای گفت: «امروز، CDC صلاحیت دوز تقویت‌کننده اضافی را برای افراد خاصی که ممکن است در معرض خطر بالاتر نتایج شدید COVID-19 باشند، گسترش داده است. تقویت کننده ها بی خطر هستند و افراد بالای 50 سال اکنون می توانند 4 ماه پس از دوز قبلی خود یک تقویت کننده اضافی دریافت کنند تا حفاظت از آنها بیشتر شود. این امر به ویژه برای افراد بالای 65 سال و افراد بالای 50 سال با شرایط پزشکی همزمان که خطر ابتلا به بیماری شدید کووید-19 را در آنها افزایش می‌دهد بسیار مهم است، زیرا احتمال بیشتری دارد که از دریافت دوز فعلی تقویت‌کننده اضافی سود ببرند. CDC، با همکاری FDA و شرکای بهداشت عمومی ما، به ارزیابی نیاز به دوزهای تقویت کننده اضافی برای همه آمریکایی ها ادامه خواهد داد.

این آژانس همچنین اعلام کرد که بزرگسالانی که بیش از چهار ماه پیش واکسن جانسون اند جانسون کووید-19 و دوز تقویت کننده جانسون و جانسون دریافت کردند، اکنون نیز واجد شرایط دریافت دوز تقویت کننده دوم با استفاده از واکسن mRNA (Pfizer / BioNTech یا Modern) هستند.

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات