• خانه
  • اخبار
  • اکنون که ال‌جی از بین رفته است، موتورولا در رتبه سوم گوشی‌های هوشمند در ایالات متحده قرار دارد

اکنون که ال‌جی از بین رفته است، موتورولا در رتبه سوم گوشی‌های هوشمند در ایالات متحده قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اکنون که ال‌جی از بین رفته است، موتورولا در رتبه سوم گوشی‌های هوشمند در ایالات متحده قرار دارد


اکنون که ال‌جی از بین رفته است، موتورولا در رتبه سوم گوشی‌های هوشمند در ایالات متحده قرار دارد

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: SOPA Images / Contributor)

LG Electronics جولای گذشته دنیای اندروید را ترک کرد و اگرچه این شرکت هرگز گوشی هوشمند پرچمداری تولید نکرده است که بتواند با بهترین های موجود در بازار مطابقت داشته باشد، ال جی منبع برجسته گوشی های هوشمند ارزان به خصوص در ایالات متحده بوده است. به لطف گزارش جدیدی از Counterpoint Research، اکنون می بینیم که بازار ایالات متحده بدون ال جی چگونه به نظر می رسد و برنده بزرگ آشکارا بخش تلفن لنوو، موتورولا است.

تحقیقات Counterpoint نشان می دهد که موتورولا با 10 درصد سهم بازار در رتبه سوم بازار گوشی های هوشمند ایالات متحده قرار دارد. اپل 58 درصد و سامسونگ 22 درصد را از آن خود کردند. به نظر می رسد محموله ال جی حدود سپتامبر 2021 قطع شده است.

نمودار کنونی کنترپوینت از سهم بازار ایالات متحده.

نمودار کنونی کنترپوینت از سهم بازار ایالات متحده. (اعتبار: Conterpoint Research)

کانترپوینت می گوید که رشد موتورولا بیشتر به دلیل موفقیت آن در پایین ترین سطح بازار و روابط خوب آن با اپراتورهای آمریکایی است. جف فیلداک، مدیر تحقیقات، در این گزارش خاطرنشان می‌کند که «موتورولا یک OEM کلیدی است که شکاف باقی مانده از عرضه ال‌جی را پر می‌کند. OEM دارای تمام ویژگی های کلیدی است که اپراتورهای بزرگ به دنبال آن هستند – یک نمونه کار کامل، توانایی افزایش حجم و نرخ بازده پایین. نمونه کارها موتورولا کمتر از 300 دلار – Moto G Stylus، Moto G Power و Moto G Pure – به موفقیت آن در ایالات متحده کمک کرده است. به دلیل قابلیت اطمینان آن، موتورولا یک دستگاه کلید سوئیچینگ است که اپراتورها از آن برای انتقال مشترکین از شبکه های قطع شده یا به عنوان دستگاهی که MVNO (اپراتورهای شبکه مجازی تلفن همراه) هنگام تعویض شرکای شبکه استفاده می کنند، استفاده می کنند.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات