منو سایت

  • خانه
  • اکنون نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11 بسیار ساده تر شده است

اکنون نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11 بسیار ساده تر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11 اکنون بسیار ساده تر شده است. اکنون تنها با یک کلیک! به لطف ابزار جدیدی که به شما امکان نصب و دسترسی به این برنامه ها را با یک کلیک می دهد، اکنون شاهد پیشرفت هایی در دسترسی آسان تر به برنامه های اندروید در ویندوز 11 هستیم.

WSATools برنامه ای است که نصب و اجرای برنامه های اندروید را در ویندوز 11 آسان می کند.

از زمانی که مایکروسافت در ماه ژوئن ویندوز 11 را با ویژگی های جدید بسیاری معرفی کرد، ورود اپلیکیشن های اندروید به سیستم عامل مایکروسافت غافلگیرکننده بود.

اگرچه انتظار می‌رود این برنامه‌ها در فروشگاه جدید مایکروسافت با مشارکت اپ استور آمازون در دسترس باشند، اما برخی از افراد نیز به این فکر می‌کنند که آیا می‌توان برنامه‌های آماده اندروید دیگری را نیز نصب و استفاده کرد.

با این حال، ما در حال حاضر می بینیم که چگونه توسعه دهندگان در حال یافتن راه هایی برای در دسترس قرار دادن برنامه های اندروید مورد علاقه شما در ویندوز 11 هستند، خواه در فروشگاه App آمازون در دسترس باشند یا نباشند.

نحوه نصب WSATools

اول از همه، باید مطمئن شوید که “Windows Subsystem for Android” روی دستگاه شما نصب شده است. این تضمین می کند که برنامه های اندروید می توانند بدون هیچ مشکلی دانلود و نصب شوند.

پس از انجام مراحل فوق، WSATools را دانلود کرده و اکنون می توانید با یک کلیک برنامه های اندروید را نصب کنید. فایل‌ها معمولاً دارای برچسب APK هستند. نام برده می شوند.

یک به روز رسانی برای WSATools اکنون در فروشگاه مایکروسافت موجود است که مشکل نصب adb را برطرف می کند. اگر این خطاها را دارید، لطفا به روز رسانی کنید. نسخه جدید در 9 نوامبر 1400 نسخه 55.1.0 است.

با کلیک بر روی یکی از برنامه هایی که از گوگل دانلود کرده اید، برنامه مانند سایر برنامه های ویندوز 11 بر روی دستگاه شما نصب می شود و می توانید وارد شوید و از آنها به عنوان گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی خود استفاده کنید.

مایکروسافت همیشه این امکان را دارد که این مورد را حذف کند، به خصوص از آنجایی که در فروشگاه مایکروسافت موجود است، اما این نشان می دهد که اکنون چه تعداد برنامه اندرویدی می توانند در ویندوز 11 استفاده شوند.


تحلیل: اجتناب ناپذیر بود

تقریباً می توانید تضمین کنید که توسعه دهندگان مستقل سعی می کنند غیرممکن ها را ممکن کنند. چند هفته پیش برای دسترسی به فروشگاه گوگل پلی باید از خط فرمان عبور می کردید و اکنون می توانید یک برنامه اندرویدی را مانند سایر برنامه های ویندوز نصب کنید.

من چند هفته ای است که یک MacBook Pro 14 (2021) دارم و از اینکه برنامه های iOS و iPadOS به خوبی روی macOS کار می کنند شگفت زده هستم. در حالی که برخی از بازی ها مانند GTA: Vice City با کنترلرهای خود مشکل دارند. نصب برنامه های پولی بدون مشکل بر روی یک سیستم عامل کاملاً متفاوت از جذابیت خاصی برخوردار است.

در حالی که مایکروسافت رویکرد متفاوتی نسبت به برنامه‌های اندرویدی در پیش گرفته است، WSATools نشان می‌دهد که اگر مایکروسافت و گوگل رسماً تصمیم به اجازه دسترسی کامل بگیرند، تا چه حد می‌توان برنامه‌های اندروید را مدیریت و نصب کرد.

اپل به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بررسی کنند که آیا برنامه ای باید در اپ استور مک نصب شود یا منحصراً در اپ استور iOS اجرا شود. مایکروسافت می تواند همین کار را با توسعه دهندگان اینجا انجام دهد، اما من فکر می کنم با معامله این شرکت با آمازون و در دسترس بودن اپ استور در ویندوز 11 می تواند دشوار باشد.

با این حال، ما در آخرین نسخه مایکروسافت ویندوز تنها در روزهای اولیه برنامه های اندروید هستیم. این توسعه دهندگان می توانند شرکت را متقاعد کنند که رویکرد اپل به برنامه های iOS در macOS می تواند یک راه حل کامل باشد، نه یک راه حل نیمه و نیمه.

نصب برنامه های اندروید در ویندوز 11 بسیار ساده تر شده است و اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.