• خانه
  • اخبار
  • اکنون می توانید به صورت قانونی یک ماکت از مسابقه قدرتمند 917K پورشه را در جاده خریداری کنید

اکنون می توانید به صورت قانونی یک ماکت از مسابقه قدرتمند 917K پورشه را در جاده خریداری کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اکنون می توانید به صورت قانونی یک ماکت از مسابقه قدرتمند 917K پورشه را در جاده خریداری کنید


بله این 917 شماره ثبت دارد.

بزرگنمایی / بله این 917 شماره ثبت دارد. (اعتبار: مهندسی آیکون)

بریتانیا به چیزهای زیادی معروف است، اما همه چیز ماهی و چیپس و پول مکار یک الیگارش روسی نیست. همچنین در هنگام ثبت نام وسایل نقلیه برای جاده های عمومی، مجوز تعجب آور است. به لطف فرآیندی به نام “تأیید خودروی فردی”، می توان خودروهایی را که احتمالاً در آلمان، ژاپن یا اکثر ایالت های ایالات متحده امتحان کنید، سمپاشی تحریک شده را تجربه کنند، ثبت نام کنید.

به عنوان مثال، آیکون 917K را در نظر بگیرید، کپی یکی از معروف ترین خودروهای مسابقه ای پورشه. بله، بریتانیا به شما این امکان را می‌دهد که نسخه‌ای از ماشینی را که از دهه 1970 تا بحران نفت بر لمان (و سایر مسابقات اتومبیل‌رانی اسپورت) تسلط داشت، ثبت کنید. روزنامه‌نگار بریتانیایی (و دوست Ars) جانی اسمیت برای Late Brake Show رانندگی می‌کند:

پورشه 917 اصلی یکی از معروف ترین نمونه های تفسیر خلاقانه قوانین در مسابقه است. برگزارکنندگان در لمان قوانین را برای سال 1969 تغییر دادند به طوری که نمونه‌های اولیه – ساخته‌های ویژه طراحی‌شده فقط برای مسابقات – محدود به موتورهایی با ظرفیت تنها 3 لیتر بودند. موتورهای بزرگ‌تر و قوی‌تر همچنان مجاز بودند، تا زمانی که سازنده حداقل 25 موتور بسازد. ماشین ها.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات