• خانه
  • اخبار
  • اپل Xcode Cloud را در دسترس همه توسعه دهندگان قرار می دهد

اپل Xcode Cloud را در دسترس همه توسعه دهندگان قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل Xcode Cloud را در دسترس همه توسعه دهندگان قرار می دهد


لپ تاپ مک با Xcode.

بزرگنمایی / لپ تاپ مک با Xcode. (اعتبار: اپل)

CUPERTINO، کالیفرنیا – شرکت Xcode Cloud، سرویس یکپارچه سازی و تحویل مداوم اپل (CI/CD)، از نسخه بتا خارج شده و اکنون برای همه توسعه دهندگان در دسترس خواهد بود، این شرکت در کنفرانس سالانه توسعه دهندگان جهانی (WWDC) در روز دوشنبه اعلام کرد.

Xcode Cloud اولین بار در جریان WWDC در ژوئن 2021 معرفی شد. از آن زمان، اپل به آرامی آن را برای توسعه دهندگان بیشتری منتشر کرده است. اما اکنون هر کسی می تواند برای آن ثبت نام کند. این سرویس در چندین سطح پولی در دسترس است، اما ارزان ترین آن – 25 ساعت با 14.99 دلار در ماه – تا دسامبر 2023 رایگان خواهد بود. برنامه های پایدارتر شامل 100 ساعت برای 44.99 دلار در ماه، 250 ساعت برای 99.99 دلار در ماه و 1000 ساعت است. برای 399.99 دلار در ماه.

این به هیچ وجه تنها راه حل CI / CD برای توسعه دهندگان پلتفرم اپل در بازار نیست، اما قول می دهد ادغام عمیق تر و آسان تر با ابزارهای توسعه موجود اپل را ارائه دهد. این در Xcode، محیط توسعه یکپارچه برای ایجاد برنامه‌های کاربردی برای iPhone، iPad و Mac تعبیه شده است. و مستقیماً با TestFlight (که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های خود را برای آزمایش پیش از انتشار بین کاربران توزیع کنند)، App Store Connect و موارد دیگر کار می کند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات