منو سایت

  • خانه
  • اپل: Notch یک راه هوشمندانه است تا فضای بیشتری را در اختیار کاربران MacBook Pro جدید قرار دهد

اپل: Notch یک راه هوشمندانه است تا فضای بیشتری را در اختیار کاربران MacBook Pro جدید قرار دهد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

ارائه طراحی بی عیب و نقص یکی از بحث برانگیزترین تغییراتی است که اپل در سری جدید مک بوک پرو انجام داده است. استفاده از این سبک طراحی به شرکت اجازه داد تا صفحه لپ تاپ را تا انتها گسترش دهد. با این حال، بسیاری از کاربران واقعاً علاقه ای به Notch ندارند و معتقدند که استفاده از این کامپوننت مقداری فضای صفحه نمایش را از دست می دهد. اما استفاده از شکاف برای میزبانی دوربین لپ تاپ و وب کم ضروری بود.

اپل از طراحی بد همیشه از معرفی آن دفاع کرده است. شروتی هالدیا; یکی از رهبران واحد مک اپل که هفته گذشته نیز در مراسم رونمایی از مک بوک پرو جدید شرکت کرد. ناچ در مصاحبه ای با پادکست Same Brain گفت که ناچ روشی هوشمندانه برای کمک به ارائه فضای بیشتری برای نمایش کاربران است.

به گفته Haldea ، “اپل در واقع از یک صفحه نمایش بلندتر استفاده کرد. باز هم ، مانند یک لپ تاپ 16 اینچی ، کاربران همچنان به پنجره 16 اینچی در پنجره نسبت تصویر 16:10 دسترسی دارند. ما فقط اندازه صفحه نمایش را از این قسمت افزایش دادیم و یک نوار منو در آنجا قرار دادیم. در واقع ما به نوعی آن را جابجا کردیم و از سر راه برداشتیم. بنابراین طراحی جدید یک راه حل واقعا هوشمند است که به کاربران فضای بیشتری برای نمایش محتوا می دهد و زمانی که کاربر از حالت تمام صفحه استفاده می کند، به یک پنجره 16:10، خیره کننده و البته یکپارچه دسترسی خواهد داشت. “

صرف نظر از نظر شخصی کاربران اطراف Notch ، به نظر می رسد که این ویژگی بحث برانگیز در آینده ای نزدیک با ما خواهد بود. در حقیقت ، شایعات اخیر نشان می دهد که MacBook Air 2022 اپل احتمالاً از مدل طراحی مشابهی استفاده می کند.

از طرف اپل: Notch یک راه هوشمند برای دادن فضای بیشتر به کاربران جدید MacBook Pro است. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.